Podporné skupiny

s Gabi

Na výber máte

3 možnosti

Doobedné offline stretnutia
199
159 €
5 stretnutí, max. 7 osôb
Začíname 23.4. o 10.00 hod. Stretnutia budú prebiehať 1x za 3 týždne v Pezinku.
Autorské offline stretnutia
199
159 €
Tieto skupiny sú špeciálne orientované pre autorov nových rukopisov. Začíname akonáhle je sú v skupine minimálne 4 osoby. Zladíme si čas aj termín. Stretnutia prebiehajú 1x za 3 týždne online alebo v Pezinku.
Online stretnutia
199
159 €
5 stretnutí, max. 5 osôb
Začíname 16.4.2024 o 9:00 hod. Stretnutia budú prebiehať 1x za 3 týždne.

Čo získate členstvom

v podpornej skupine s Gabi?

Ako bonus získate individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou v hodnote 60 €, ktorú si môžete vyčerpať počas trvania podpornej skupiny alebo po jej ukončení. Dĺžka cca 1 h, téma, ktorú potrebujete, priebeh online alebo offline. 

Skúsenosti žien, ktorým podporná skupina pomohla

Ja som veľmi vďačná za našu skupinku 5x5, ktorá sa rozhodla pokračovať v stretávaní aj naďalej 🙂 z čoho sa veľmi teším. Osobne som mala za cieľ začať s talentovými workshopmi, čo sa mi aj podarilo. Popri ceste za svojím plánom som však dostala omnoho viac, úžasnú podpornú skupinu zo strany Gabi a všetkých dievčat, ktoré sme sa stretli. Je super, že stretnutia sú minimálne raz za mesiac, že vás nenechajú zaspať na vavrínoch. A ako som napísala na začiatku, naše stretnutia nie sú len o biznise, ale hlavne o vzťahoch a vzájomnej podpore. Preto som rada, že sa budeme stretávať a podporovať ďalej. Odporúčam všetkým dámam. S láskou,
Katarína Medvecová Plichtová
Podporná skupina je pre mňa vždy prínosom. Najviac ma motivuje húževnatosť žien, ktoré idú krôčik po krôčiku k svojmu snu.
Zuzana Frešo
Podporná skupina 5 x 5 - "Spisovateľky"5x5 s Gabi Revickou. Som veľmi rada, že som mala možnosť spoznať, tak super ženu ako je Gabika. Je pre veľa žien inšpiráciou a obdivujem ju, ako všetko stíha a zvláda. Vďaka vám som stretla úžasné ženy - podnikateľky, ale aj spisovateľky a určite budem odporúčať E-ženy ďalej. Teším sa na naše ďalšie stretnutia.
Renáta Helísková
Stretnutie s Gabikou prináša vždy transformáciu. Ona je fakt nenápadný živel.
Elena Petrus
Oceňujem, že si vytvorila priestor na to, aby sme spoznali a ochutnali rôzne nástroje, ktoré nesúviseli priamo s marketingom, ale sú nevyhnutnou súčasťou budovania vlastnej osobnosti.
Henrieta Filkorová

Prihláška do podpornej skupiny