Ako mať naše kurzy

ZDARMA

Pozývame vás na konzultačný webinár o našich kurzoch a o možnostiach, ako jeden z nich získať úplne zdarma. 

Na konzultačnom webinári sa dozviete:

o čom sú naše kurzy
prečo môžu byť naše kurzy teraz zdarma - jeden kurz zdarma pre vás
ako postupovať, keď máte záujem o získanie niektorého z našich kurzov

Je to neobvyklé a veľmi nás to teší, že naša organizácia spĺňa podmienky, vďaka ktorým môžete mať od nás kurz úplne ZDARMA.

KTO a AKO môže mať náš kurz ZDARMA?

O možnosť, nechať si preplatiť náš kurz cez úrady práce sa môžu uchádzať takmer všetci a s veľkou pravdepodobnosťou vám úrad práce - príslušný ÚPSVAR aj vyhovie. Samozrejme, je potrebné urobiť pre to zopár krokov, ktoré vám rady vysvetlíme na našom konzultačnom webinári.

Aktuálne je to tak, že úrady práce ponúkajú podporu vzdelávania a vy môžete žiadať o:

kurz pre nezamestnané osoby evidované na úrade práce ako uchádzač alebo záujemca o zamestnanie
kurz pre zamestnané osoby
kurz pre maminy na materskej dovolenke
kurz pre podnikateľov
kurz pre dobrovoľne nezamestnané osoby, atď.

Aký je obsah kurzov, ktoré ponúkame a aký kurz zdarma si môžete vybrať vy?

Na našom webinári sa dozviete o rôznych možnostiach a rôznych obsahoch našich kurzov, vytvárame ich rôzne a neustále, preto veríme, že aspoň jeden z nich bude vyhovovať vašim potrebám. E-ženy sa zameriavajú na vzdelávanie v oblasti podpory online podnikania - kurzy pre podnikateľky,  budúce virtuálne asistentky a taktiež máme aj kurz, vďaka ktorému môžu podnikatelia optimalizovať svoje podnikanie nie len cez e-systémy, ale aj cez virtuálne asistentky, učíme ich ako zefektívniť svoje podnikanie, ako a čo delegovať. No, ale to vôbec nie je všetko!

Príklady našich kurzov, ktoré ponúkame:

Kompletne všetko o administrácii a vytváraní web stránok vo vybraných redakčných systémoch
Automatizácia - prepojenie redakčných systémov s fakturáciou a emailovými kampaňami (SmartEmailing, Fapi)
Minimum zručností pre virtuálne asistentky + aj s tréningom - výsledkom je certifikát
Minimum zručností pre online podnikateľky + aj s tréningom - výsledkom je certifikát
Základy copywritingu, základy SEO + aj s tréningom - výsledkom je certifikát
a mnohé iné

Koľko webinár trvá?

Spravidla trvá 40 minút, ak by bolo účastníkov viac, môže trvať 1 h.

Aké sú termíny?

31.03.2023 o 10.00 hod 

Pri nízkom počte prihlásených (minimálne 3 osoby) si vyhradzujeme právo na zmenu termínu.

Aká je cena za webinár?

Cena 7 € obsahuje: poplatok za lektorskú účasť na konzultačnom webinári a dodatočné spracovanie odpovedí na vaše otázky, ktoré nám doručíte emailom.

Individuálna konzultácia s rovnakým obsahom (30 min) 22 €


Kto webinár povedie?

Gabi Revická, podnikateľka a autorka,

ktorá svoje silné stránky (podľa Gallupovho testu) používa pri konzultáciách pre podnikateľov a pri start-upoch. Možno poznáte jej mentoringovú službu Čo viem, čo chcem, vďaka ktorej sprevádza začínajúcich podnikateľov alebo podnikateľov, ktorí hľadajú pracovnú zmenu. Má veľmi silný vizionársky, vymýšľajúci, a aj strategický talent.

Na webinári bude odpovedať na vaše otázky a keby ste ich nemali, povie vám podrobnejšie informácie o tom, ako postupovať v prípade záujmu o preplatenie kurzu, ktorý vás zaujal. 

Referencie k webináru Ako mať naše kurzy zdarma

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa na webinári. Bolo to veľmi príjemné a hlavne nápomocné, nakoľko ako maminka na RD nemám taký prehľad o možnostiach a informáciách, ako keď som pracovala. Gabi je naozaj odborníčka a vidno, že to, čo robí ju baví a chce pomáhať a odovzdávať informácie. Dúfam, že raz budem ako ona.
Simona Rajčanová
Webinár bol prínosným vysvetlením, ako to vlastne funguje pri hľadaní práce pre VA, ako aj o nových možnostiach vzdelávacích kurzov cez Úrady práce, sociálnych vecí a rodiny. Tým, že sa na webinári stretáva viac záujemcov, tým je webinár zaujímavejším ohľadom otázok a odpovedí. Ďakujem, že ste tu pre nás.
Alena z Podhájskej
Dobrý deň, s webinarom som absolútne spokojná, dostala som odpoveď na všetky moje otázky, aj keď som bola aktuálne bez hlasu. Hrozne sympatické žienky. Teším sa na spoluprácu a kurzy. Ďakujem.
Lucia
Videli sme sa prvý krát včera na on-line webinári "Ako mať naše kurzy zdarma". Dovolím si vyjadriť Vám vďaku za to, čo robíte pre ženy. Začala som sa preslúskavať obsahom E-žien a že je tam toho požehnane a všetko veľmi inšpirujúce a z nejakého dôvodu dávajúce mi pocit, že áno, tu by mi vedeli pomôcť!
Monika U.