základné know-how pre začínajúce virtuálne asistentky

... EŠTE CHVÍĽU VYDRŽÍM ...

Možno aj ty riešiš, že aktuálna práca je pre teba v mnohých ohľadoch nevyhovujúca a možno sa tvoje okolie tiež presviedča, že takéto fungovanie je úplne v poriadku a normálne a to len ty vymýšľaš a vnímaš nespokojnosť...

...a že proste treba vydržať.

Faktom je, že v bežných prácach sa prispôsobujeme miestu a času výkonu práce či iným pravidlám v danej firme. Pre fungovanie väčších firiem je toto nastavenie opodstatnené a má to logiku...

 

Ale čo ak to nevyhovuje tebe?

 

Čo ak potrebuješ zaviezť a vyzdvihovať deti zo školy/škôlky? Čo ak im chceš dopriať aj krúžky v inom meste? Čo ak chceš len 4 denný pracovný týždeň? Či pracovať od 4:00 alebo naopak až po 18:00? Cestovať, slobodne ostať s deckami doma, keď sú choré alebo si proste privyrobiť na materskej?

 

Možno donedávna si si nedokázal/a predstaviť opustiť bežný 9/17 job, ale teraz vnímaš jeho obmedzenia viac, ako predtým. A hlavne už tušíš, že si vieš svoje pracovné prostredie nastaviť  podľa svojich preferencií, len teraz je otázka, že ako.

 

Ešte ak by sme si k tomu celému pridali aj prácu na projektoch, ktoré sú pre teba atraktívne alebo fakt, že ťa job VA môže dostať do brandže, kde si vždy chcel/a fungovať...

 

...cítiš pri tejto predstave radosť?

TAK SI NA SPRÁVNOM MIESTE!

 • máš pociť, že ťa súčasné povolanie obmedzuje,
 • chceš sa kariérne rozvíjať v pre teba atraktívnej oblasti,
 • chceš pracovať z miesta a v čase, kt. vyhovuje tebe,
 • chceš si privyrobiť popri aktuálnej práci alebo materskej,
 • uvažuješ nad vlastným podnikaním, ale potrebuješ k tomu ešte know-how,
 • túžiš byť súčasťou zmysluplných projektov,
 • hľadáš komunitu, ktorá ťa v tom podporí a pochopí,
 • nebojíš sa výziev a dokážeš sa vynájsť v kritických situáciách,
 • dokážeš pracovať samostatne, efektívne a sebadisciplinovane,
 • slovenská gramatika a profesionálne vystupovanie máš v DNA

Možno doteraz ti nemal kto povedať, že ak si schopný, snaživý, učenlivý človek s výbornými komunikačnými zručnosťami a so vzťahom k počítaču, virtuálna asistencia môže byť ideálny job pre teba či už po škole, po materskej alebo pri zmene kariérneho smerovania. Dlhodobo alebo kľudne aj dočasne, kým nazbieraš skúsenosti a rozhodneš sa, čo ďalej so životom.

... AKO SOM TO NAPRÍKLAD UROBILA AJ JA.

Bola som absolventka VŠ po dvoch reťazových materských dovolenkách, takže iste si viete predstaviť, aké bolo moje sebavedomie :D. Rozhodla som sa brať všetky príležitosti, aby som sa odrazila a dokázala zarobiť na svoje potreby a hlavne na kvalitné vzdelanie mojim dcéram. 

Pred 2020 som mala 4 joby, no počas pandémie mi ostal jeden – práca virtuálnej asistentky. Prijala som pozvanie pracovať ako pravá ruka pre nenormálne inšpiratívnu a dnes úspešnú online podnikateľku. Udržať s ňou pracovné aj životné tempo vôbec nebolo jednoduché, ale táto práca ma naučila veľmi veľa užitočných pracovných aj osobných vecí. V priebehu 2 rokov som sa dostala z VA odpovedajúcej na maily na pozíciu tímlíderky s 20 členným tímom. Organizovali sme mesiac čo mesiac kampane pre tisícky ľudí. Už som viac nebola VA.

Začalo sa na mňa obracať mnoho ľudí, ktorí chceli vedieť, ako to robím, zvládam a chceli fungovať ako ja. Ale aj podnikatelia, ktorí chceli moje služby. 

Preto som sa rozhodla s nekonečnou podporou mojej maminy Gabriely Revickej, ktorá školila virtuálne asistentky ďaleko predtým, než som o tejto práci uvažovala vytvoriť online kurz, kde odovzdám všetky svoje:

Bola som absolventka VŠ po dvoch reťazových materských dovolenkách, takže iste si viete predstaviť, aké bolo moje sebavedomie 😀 . Rozhodla som sa brať všetky príležitosti, aby som sa odrazila a dokázala zarobiť na svoje potreby a hlavne na kvalitné vzdelanie mojim dcéram. 

Pred 2020 som mala 4 joby, no počas pandémie mi ostal jeden - práca virtuálnej asistentky. Prijala som pozvanie pracovať ako pravá ruka pre nenormálne inšpiratívnu a dnes úspešnú online podnikateľku. Udržať s ňou pracovné aj životné tempo vôbec nebolo jednoduché, ale táto práca ma naučila veľmi veľa užitočných pracovných aj osobných vecí. V priebehu 2 rokov som sa dostala z VA odpovedajúcej na maili na pozíciu tímlíderky s 20 členným tímom. Organizovali sme mesiac čo mesiac kampane pre tisícky ľudí. Už som viac nebola VA.

Začalo sa na mňa obracať mnoho ľudí, ktorí chceli vedieť, ako to robím, zvládam a chceli fungovať ako ja. Ale aj podnikatelia, ktorí chceli moje služby. 

Preto som sa rozhodla s nekonečnou podporou mojej maminy Gabriely Revickej, ktorá školila virtuálne asistentky ďaleko predtým, než som o tejto práci uvažovala vytvoriť online kurz, kde odovzdám všetky svoje:

V tomto kurze som zhrnula vedomosti, ktoré som potrebovala pri každej jednej spolupráci. Kurz obsahuje prakticky podané informácie o nástrojoch, aplikáciách, ale aj zručnostiach, ktoré sú podľa mňa pre prácu VA absolútne nevyhnutné. 

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. 

 

Kurzom prešlo už

0
účastníkov
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Kurz Minimum zručností pre virtuálne asistentky som absolvovala. Veľmi sa mi páčil, dal mi stručný prehľad o tom, čo profesia virtuálnej asistentky obnáša, keďže som v podstate o tom nemala žiadnu predstavu. Taktiež mi dal základné informácie o tom, aké nástroje sa pri práci VA využívajú a môžu ju uľahčiť. Dá sa povedať, že nejakých 90 % informácií bolo pre mňa nových, čo je dosť, ale úprimne sa teším, že sa niečo nové naučím.
Ivica Šmelková
Kurz mi ukázal jednoduchú a efektívnu formu online vzdelávania, s dostatočným časom na praktizovanie teoretických vedomostí a získavanie nových zručností už v priebehu kurzu. Samotný kurz je veľmi pekne a prehľadne usporiadaný. Oceňujem informácie o aplikáciách Trello, Toggl a Canva, ktoré som hneď aj začala používať. Rovnako sa mojou nevyhnutnou pomôckou stali poznámky z Keepu. Za mimoriadne užitočné považujem školenie o sociálnych sieťach a SEO, ktoré mi priniesli doteraz nepoznané poučenia.
Martina Orosová

V rámci O.Z. E-ženy vzdelávame virtuálne asistentky už od roku 2016 a prepájame ich s online podnikateľmi, preto vieme, čo je nevyhnutne potrebné vedieť a ovládať pre výkon tejto práce. To vás v kurze učíme a v tom vás počas celých rokov v rámci webinárov podporujeme.

 

KURZ POZOSTÁVA Z 3

PRAKTICKÝCH ČASTÍ

Nástroje pre virtuálnu asistenciu

Vysvetlíme si najpoužívanejšie nástroje pri práci VA: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

Ako môže VA podporiť klientove sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...

Koľko zarába VA

V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom.

V rámci O.Z. E-ženy vzdelávame virtuálne asistentky už od roku 2016 a prepájame ich s online podnikateľmi, preto vieme, čo je nevyhnutne potrebné vedieť a ovládať pre výkon tejto práce. To vás v kurze učíme a v tom vás počas celých rokov v rámci webinárov podporujeme.

 

V tomto kurze som zhrnula vedomosti, ktoré som potrebovala pri každej jednej spolupráci. Kurz obsahuje prakticky podané informácie o nástrojoch, aplikáciách, ale aj zručnostiach, ktoré sú podľa mňa pre prácu VA absolútne nevyhnutné. 

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. 

 

Kurzom prešlo už

0
účastníkov
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Kurz Minimum zručností pre virtuálne asistentky som absolvovala. Veľmi sa mi páčil, dal mi stručný prehľad o tom, čo profesia virtuálnej asistentky obnáša, keďže som v podstate o tom nemala žiadnu predstavu. Taktiež mi dal základné informácie o tom, aké nástroje sa pri práci VA využívajú a môžu ju uľahčiť. Dá sa povedať, že nejakých 90 % informácií bolo pre mňa nových, čo je dosť, ale úprimne sa teším, že sa niečo nové naučím.
Ivica Šmelková
Kurz mi ukázal jednoduchú a efektívnu formu online vzdelávania, s dostatočným časom na praktizovanie teoretických vedomostí a získavanie nových zručností už v priebehu kurzu. Samotný kurz je veľmi pekne a prehľadne usporiadaný. Oceňujem informácie o aplikáciách Trello, Toggl a Canva, ktoré som hneď aj začala používať. Rovnako sa mojou nevyhnutnou pomôckou stali poznámky z Keepu. Za mimoriadne užitočné považujem školenie o sociálnych sieťach a SEO, ktoré mi priniesli doteraz nepoznané poučenia.
Martina Orosová

V rámci O.Z. E-ženy vzdelávame virtuálne asistentky už od roku 2016 a prepájame ich s online podnikateľmi, preto vieme, čo je nevyhnutne potrebné vedieť a ovládať pre výkon tejto práce. To vás v kurze učíme a v tom vás počas celých rokov v rámci webinárov podporujeme.

 

KURZ POZOSTÁVA Z 3

PRAKTICKÝCH ČASTÍ

Nástroje pre virtuálnu asistenciu

Vysvetlíme si najpoužívanejšie nástroje pri práci VA: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

Ako môže VA podporiť klientove sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...

Koľko zarába VA

V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom.

Nástroje pre VA

 • Google Disk
  orientácia na zdieľanom disku - koniec strateným súborom! Vychytávky, využitie, používanie a spôsob vytvárania prehľadného súboru pracovných dokumentov klienta
 • Google calendar
  multifunkčný nástroj zjednodušujúci dohadovanie meetingov (online/offline), ako plánovať klientov kalendár a ako si upratať pracovný čas
 • Trello
  osobná aj pracovná nástenka virtuálnej nástenky - tvorba nástenky, prioritizácia úloh a možnosti využitia v rámci spolupráce
 • Toggl
  nástroj na meranie a reportovanie pracovného času (s možnosťou rozdelenia projektov, klientov a rôzdelenia taxy)
 • Canva
  tvorba banerov, grafiky na sociálne siete, tlačené materiály a ako tento nástroj zachránil (takmer) všetkých graficky menej zručných

...ale aj Google Analytics a Google Keep. V tejto časti sa však venujeme aj komunikačným zručnostiam, ktoré vám veľmi uľahčia spoluprácu :).

Virtuálna asistencia a sociálne siete

 • čo je SEO a čo remarketing?
  absolútny základ vedomostí VA o kľúčových slovách a ako to vo svete marketingu funguje
 • princípy tvorby FB príspevku
  call to action prvky, ako začať už dnes
 • Algoritmus sociálnych sietí
  a tvorba publikačného plánu
 • Google Analytics
  a ako funguje remarketing
 • Instagram, LinkedIN
  ako a v čom môžu podporiť klienta

Koľko a ako zarába VA?

 • Koľko zarába VA
  bežný cenník VA
 • Ako pracovať s cenníkom
  odlišné úlohy, odlišné ceny, rozsah prác pre jednotlivých klientov
 • Legislatíva pre VA
  oficiálny pracovný vzťah s klientom
 • Čo všetko môže robiť VA
  ako sa špecializovať, či vôbec a ktorým smerom
 • Čo medzi práce VA už nepatrí
  VA nie je náhrada za odborné práce - na čo si dať pozor
 • Mandátna zmluva
  pre vaše spolupráce

 

1. bonus

Individuálna konzultácia s Gabi

Z vašich skúseností vieme, že občas môžu byť začiatky spolupráce náročnejšie. Práve preto sme k týmto  pridali veľmi obľúbenú 60 minútovú individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou, ktorú odporúčame čerpať v čase, keď nadviažete svoju prvú spoluprácu. Môže sa týkať:

 • odhalenie vašich silných stránok
 • nastavenie cenníka
 • nastavenie hraníc
 • forma pracovno-právneho vzťahu

 

2. bonus

1x mesačne webinár pre absolventov

Každý mesiac sme vám k dispozícii na spoločnom webinári, do ktorého máte časovo neobmedzený prístup. Venujeme sa témam, ktoré prinášate vy, absolventi, priamo z praxe alebo sa zameriavame na prehĺbenie vedomostí v nejakom nástroji/aplikácii či riešime aktuálnu tému, s ktorou sme sa stretli. Je to podporný priestor, aký by som sama uvítala, keby som ho v minulosti mala.🤍

 

2. bonus

1x mesačne webinár pre absolventov

Každý mesiac sme vám k dispozícii na spoločnom webinári, do ktorého máte časovo neobmedzený prístup. Venujeme sa témam, ktoré prinášate vy, absolventi, priamo z praxe alebo sa zameriavame na prehĺbenie vedomostí v nejakom nástroji/aplikácii či riešime aktuálnu tému, s ktorou sme sa stretli. Je to podporný priestor, aký by som sama uvítala, keby som ho v minulosti mala.

 

3. bonus

Záznamy z webinárov

Z vašich skúseností vieme, že občas môžu byť začiatky spolupráce náročnejšie. Práve preto sme k týmto trom modulom pridali veľmi obľúbenú 60 minútovú individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou, ktorú odporúčame čerpať v čase, keď nadviažete svoju prvú spoluprácu:

 • Pozornosť ako zručnosť virtuálnej asistentky
  so Zuzanou Hanzelovou
 • Talenty a silné stránky
  s Katarínou Plichtovou
 • Najčastejšie chyby v textoch
  s p. Melicharkovou
 • Myšlienkové mapy a pamäťové techniky
  so Zuzanou Hanzelovou
 • ...a ďalšie stále pribúdajú 🙂

 

4. bonus

Účtovníctvo pre VA

Prednáška o účtovníctve a legislatíve  - unikátne zrhnutie všetkého, čo potrebujete vedieť o účtovníctve a legislatíve pre podnikateľky a virtuálne asistentky. Ak riešite, ako začať podnikať a čo všetko potrebujete vedieť o účtovníctve, bonusový webinár s Martinom Huňadym vám poskytne všetky dôležité informácie.

🤍

 

4. bonus

Účtovníctvo pre VA

Prednáška o účtovníctve a legislatíve  - unikátne zrhnutie všetkého, čo potrebujete vedieť o účtovníctve a legislatíve pre podnikateľky a virtuálne asistentky. Ak riešite, ako začať podnikať a čo všetko potrebujete vedieť o účtovníctve, bonusový webinár s Martinom Huňadym vám poskytne všetky dôležité informácie.

Niki Kolesar

koordinátorka projektu a profi VA
Niki je niekoľko rokov pôsobila ako pravá ruka pre online podnikateľov z rôznych pracovných oblastí. V súčasnosti lektorkuje začínajúce VA a pomáha tvorcom automatizovať predaje digitálnych produktov. Do projektu vnáša vedomosti zo sveta a z pohľadu virtuálnej asistentky.

Gabriela Revická

zakladateľka a koordinátorka projektu VA, online podnikateľka a koordinátorka OZ E-ženy
Gabriela spolupracuje s VA, odkedy to doba technicky umožňuje. Dlhé roky úspešne podniká a spolulektoruje virtuálne asisentky od r. 2016. Do projektu vnáša pohľad online podnikateľa a jeho potenciálne očakávania od svojej VA. Spolu s Niki tak vytvárajú dokonalú synergiu.

Takýto kurz by som vo svojich VA začiatkoch prijala všetkými desiatimi, pretože by mi ušetril veľa času a trápenia. Ja som si časom svoje zručnosti a komunitu vybudovala a bude mi cťou privítať ťa medzi nami a poskytnúť ti, čo viem.

Hodnotu kurzu nejde dať do čísiel, rovnako ako úsilie, chyby a omyly, ktoré som počas svojich začiatkov porobila a následky som si odnášala sama.

Niekto by možno takýto kurzu ponúkal bez problémov za 800EUR.

Prečo? Lebo v kurze je osobné know-how a najmä podpora, ktorú vám na webinároch spolu s Gabi Revickou poskytujeme. Naším zámerom je podporovať sa navzájom v sebarealizácii, preto vám kurz ponúkame za podstatne lepšiu cenu.🥰

849€

299€ !

a ešte čosi...

"Potrebujem pre prácu virtuálnej asistentky certifikát?"

Certifikát pre prácu virtuálnej asistentky nie potrebný (nie je nevyhnutný). Ak si však chcete overiť svoje zručnosti v rámci podnikania VA,  absolvovanie tohto krátkeho tréningu je ideálnym riešením. Po úspešnom absolvovaní tréningu získate certifikát pre virtuálnu asistentku, ktorý zvyšuje váš kredit v prostredí podnikateľov na Slovensku.

 • 5 hodín striktného tréningu vašich zručností
 • webvizitku na našej stránke Hľadám VA
 • certifikát od 1. inštitúcie, kt. vzdeláva virtuálne asistentky na Slovensku

samostatne si ho môžete zakúpiť za 199EUR,

ak si ho zakúpize spolu s kurzom, dostanete ho len za 99EUR.

Prihláška na kurz

kompletný online kurz

 • Základné zručnosti VA (99€)
 • Ako môže VA podporiť sociálne siete klienta (99€)
 • Koľko a ako zarába VA (99€)

+

🥳 BONUSY🥳

 • individuálna 60 min. konzultácia s Gabi Revickou (v hodnote 79€)
 • 1x mesačne podporný webinár pre absolventov kurzu (nevyčísliteľné)
 • prednáška Základy účtovníctva pre VA (v hodnote 59€)
 • záznamy z hodnotných workshopov (v hodnote 114€)
 • 50% zľava z webhostingu

299€ 

Takýto kurz by som vo svojich VA začiatkoch prijala všetkými desiatimi, pretože by mi ušetril veľa času a trápenia. Ja som si časom svoje zručnosti a komunitu vybudovala a bude mi cťou privítať ťa medzi nami a poskytnúť ti, čo viem.

Hodnotu kurzu nejde dať do čísiel, rovnako ako úsilie, chyby a omyly, ktoré som počas svojich začiatkov porobila a následky som si odnášala sama.

Niekto by možno takýto kurzu ponúkal bez problémov za 800EUR.

Prečo? Lebo v kurze je osobné know-how a najmä podpora, ktorú vám na webinároch spolu s Gabi Revickou poskytujeme. Naším zámerom je podporovať sa navzájom v sebarealizácii, preto vám kurz ponúkame za podstatne lepšiu cenu.🥰

849€

299€ !

a ešte čosi...

"Potrebujem pre prácu virtuálnej asistentky CERTIFIKÁT?"

Certifikát pre prácu virtuálnej asistentky nie potrebný (nie je nevyhnutný). Ak si však chcete overiť svoje zručnosti v rámci podnikania VA,  absolvovanie tohto krátkeho tréningu je ideálnym riešením. Po úspešnom absolvovaní tréningu získate certifikát pre virtuálnu asistentku, ktorý zvyšuje váš kredit v prostredí podnikateľov na Slovensku.

 • 5 hodín striktného tréningu vašich zručností
 • webvizitku na našej stránke Hľadám VA
 • certifikát od 1. inštitúcie, kt. vzdeláva virtuálne asistentky na Slovensku

samostatne si ho môžete zakúpiť za 199EUR,

ak si ho zakúpize spolu s kurzom, dostanete ho len za 99EUR.

kompletný online kurz

 • Základné zručnosti VA (99€)
 • Ako môže VA podporiť sociálne siete klienta (99€)
 • Koľko a ako zarába VA (99€)

+

🥳 BONUSY🥳

 • individuálna 60 min. konzultácia s Gabi Revickou (v hodnote 79€)
 • 1x mesačne podporný webinár pre absolventov kurzu (nevyčísliteľné)
 • prednáška Základy účtovníctva pre VA (v hodnote 59€)
 • záznamy z hodnotných workshopov (v hodnote 114€)
 • 50% zľava z webhostingu

299€ 

Prihláška na kurz

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako dlho trvá kurz?

Kurz obsahuje videá v trvaní dokopy cca 10 hodín (materiál stále dopĺňame), môžte nimi prechádzať svojím tempom, postupne prechádzať jednotlivé kapitoly, skúšať si nástroje, takže trvať vám môže dlhšie - podľa vašich časových možností.

Ako prebieha kurz?

Kurz je vytvorený vo forme prednahratých videí. Po prijatí platby vám prídu prihlasovacie údaje a môžete začať prechádzať kurzom v čase, ktorý vám vyhovuje. Raz v mesiaci máme živý webinár pre účastníčky a absolventky kurzu, ktorý je dobrovoľný, ale veľmi odporúčaný.

Ako dlho mám prístup ku kurzu?

Garantujeme vám prístup po dobu minimálne 2 rokov, avšak prístupy neplánujeme rušiť (len jeden nikdy nevie, čo môže byť o 2 roky 🙂 ). Predpokladá sa, že keď nástroje, aplikácie a zručnosti implementujete do svojej praxe, nebudete sa k nemu musieť vracať.

Môžem sa na webinár pre absolventov pripojiť aj dlhšie po skončení kurzu?

Áno, webinár je otvorený pre všetkých absolventov, aj z roku 2018. Je to benefit ku kurzu a veľmi rady vás na ňom uvidíme.

Čo ak neviem na 100%, či chcem byť virtuálna asistentka?

Či už plánujete pracovať ako VA, mať samostatné podnikanie alebo neviete, kam sa vaše kroky uberú, obsah kurzu pre vaše online pôsobenie môže byť veľmi užitočný. Predstavujeme vám v ňom nástroje, aplikácie, zručnosti, ktoré pre vás budú užitočné.

Kedy môžem absolvovať individuálnu konzultáciu?

Po skončení online kurzu si môžete dohodnúť individuálku s Gabi Revickou. Konzultácia trvá 60 minút a odporúča sa v čase, kedy budete začínať svoju prvú spoluprácu. Môžete si ju však rozdeliť aj na 2 časti po 30 minút s témou, ktorú potrebujete riešiť.

Nástroje, appky a všetko online sa rýchlo posúva. Je kurz aktuálny?

Kurz pravidelne obnovujeme a dopĺňame o nové info. Najbližšie prejde celý kurz kompletnou obnovou v auguste 2023. Po zakúpení máte vždy prístup k najnovšej verzii.

Ako veľmi do podobrona ide kurz vedomosťami?

Dnes sa VA hneď na začiatku kariéry často rovno špecializujú. Z toho dôvodu udržujeme kurz v čo najviac všeobecnej rovine. Napr. do Canvy nejdeme úplne do hĺbky, pretože je možné, že vizuálom sa vôbec nebudete venovať. Čo ale potrebuje každý, sú komunikačné zručnosti, vedomosti o algoritmoch soc. sietí, aj keď ich aktívne ani v práci nevyužívate alebo formu podnikania. Čokoľvek špecifickejšie môžete vždy priniesť na náš webinár.

Ako mi viete vytvárať podporné prostredie?

V rámci našej komunity máte neobmedzený bonus - webinár pre absolventov. Môžete sa ho zúčastnovať, keď budete vnínať, že potrebujete podporiť v náročnejšej situácii, ale aj keď budete mať chuť prísť sa prepojiť a podporiť začínajúce VA. Individuálna konzultácia je tiež bonusom, kt. nezabudnite vyčerpať. Gabi vám v ňom pomôže vytvoriť cenník, nastaviť si pravidlá s klientom, či podporiť vás vo vašich talentoch - podľa vašej aktuálnej potreby.