Chcete sa stať VA?

Ak máte administratívne zručnosti + dobrú úroveň gramatiky a chce pracovať vo virtuálnej asistencii, pripravili sme pre vás kurz, v ktorom sme vychádzali zo skúseností oboch strán. Kurz obsahuje maximum vedomostí a zručností, ktoré sme za roky rôznorodých spoluprác nazbierali. Kurzom vás prevedú: 

Niki Kolesar

profesionálna VA a lektorka virtuálnej asistencie

Gabriela Revická

koordinátorka OZ-Eženy a dlhoročná zamestnávateľka virtuáliek

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. Nazvali sme ho:

Zručnosti pre virtuálnu asistenciu,

ktoré by mal mať každý VA v malíčku:

Kurz je rozdelený do 3 najdôležitejšich okruhov:

Nástroje pre virtuálnu asistenciu

Vysvetlíme si najpoužívanejšie nástroje pri práci VA: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

Ako môže VA podporiť klientove sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...

Koľko zarába VA

V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom.

Nástroje pre virtuálnu asistenciu

I. modul

 • Google Disk
  orientácia na zdieľanom disku - koniec strateným súborom! Vychytávky, využitie, používanie a spôsob vytvárania prehľadného súboru pracovných dokumentov klienta
 • Google calendar
  multifunkčný nástroj zjednodušujúci dohadovanie meetingov (online/offline), ako plánovať klientov kalendár a ako si upratať pracovný čas
 • Trello
  osobná aj pracovná nástenka virtuálnej nástenky - tvorba nástenky, prioritizácia úloh a možnosti využitia v rámci spolupráce
 • Toggl
  nástroj na meranie a reportovanie pracovného času (s možnosťou rozdelenia projektov, klientov a rôzdelenia taxy)
 • Canva
  tvorba banerov, grafiky na sociálne siete, tlačené materiály a ako tento nástroj zachránil (takmer) všetkých graficky menej zručných

...ale aj Google Analytics a Google Keep. V tejto časti sa však venujeme aj komunikačným zručnostiam, ktoré vám veľmi uľahčia spoluprácu:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

II. modul

 • čo je SEO a čo remarketing?
  absolútny základ vedomostí VA o kľúčových slovách a ako to vo svete marketingu funguje
 • princípy tvorby FB príspevku
  call to action prvky, ako začať už dnes
 • Algoritmus sociálnych sietí
  a tvorba publikačného plánu
 • Google Analytics
  a ako funguje remarketing
 • Instagram, LinkedIN
  ako a v čom môžu podporiť klienta

Koľko a ako zarába VA?

III. modul

 • Základy účtovníctva
  odborná prednáška so zameraní na VA
 • Koľko zarába VA
  bežný cenník VA
 • Ako pracovať s cenníkom
  odlišné úlohy, odlišné ceny, rozsah prác pre jednotlivých klientov
 • Legislatíva pre VA
  oficiálny pracovný vzťah s klientom
 • Čo všetko môže robiť VA
  ako sa špecializovať, či vôbec a ktorým smerom
 • Čo medzi práce VA už nepatrí
  VA nie je náhrada za odborné práce - na čo si dať pozor
 • Nevyhnutné zručnosti VA
 • Základné informácie o marketingu virtuálky
  ako si virtuálka hľadá klienta

a čo by to bolo, keby sme pre vás nemali

BONUSY !

 

1. bonus

Individuálna konzultácia s Gabi

Z vašich skúseností vieme, že občas môžu byť začiatky spolupráce náročnejšie. Práve preto sme k týmto trom modulom pridali veľmi obľúbenú 60 minútovú individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou, ktorú odporúčame čerpať v čase, keď nadviažete svoju prvú spoluprácu:

 • odhalenie vašich silných stránok
 • nastavenie cenníka
 • nastavenie hraníc
 • forma pracovno-právneho vzťahu

 

 

2. bonus

1 x mesačne webinár pre absolventov

Každý mesiac sme vám k dispozícii na spoločnom webinári, do ktorého máte časovo neobmedzený prístup. Venujeme sa témam, ktoré prinášate vy, absolventi, priamo z praxe alebo sa zameriavame na prehĺbenie vedomostí v nejakom nástroji/aplikácii či riešime aktuálnu tému, s ktorou sme sa stretli. Je to podporný priestor, aký by som sama uvítala, keby som ho v minulosti mala.🤍

Takýto kurz by som vo svojich VA začiatkoch prijala všetkými desiatimi, pretože by mi ušetril veľa času a trápenia. Ja som si časom svoje zručnosti a komunitu vybudovala a bude mi cťou privítať ťa medzi nami a poskytnúť ti, čo viem.

Hodnotu kurzu nejde dať do čísiel, rovnako ako úsilie, chyby a omyly, ktoré som počas svojich začiatkov porobila a následky som si odnášala sama.

Niekto by možno takýto kurzu ponúkal bez problémov za 800EUR.

Prečo? Lebo v kurze je osobné know-how a najmä podpora, ktorú vám na webinároch spolu s Gabi Revickou poskytujeme. Naším zámerom je podporovať sa navzájom v sebarealizácii, preto vám kurz ponúkame za podstatne lepšiu cenu.🥰

396€

197€ !

Pozrite sa, čo o kurze hovoria absolventky:

Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard

kompletný online kurz

ZRUČNOSTI

PRE VIRTUÁLNU ASISTENCIU

 • Základné zručnosti VA (99€)
 • Ako môže VA podporiť sociálne siete klienta (99€)
 • Koľko a ako zarába VA (99€)

+

🥳 BONUSY 🥳

 • individuálna 60 min. konzultácia s Gabi Revickou     (v hodnote 99€)
 • 1x mesačne podporný webinár pre absolventov kurzu (nevyčísliteľné)

spolu získate za

396€

197€ !

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako dlho trvá kurz?

Kurz obsahuje videá v trvaní dokopy 6 hodín, môžte nimi prechádzať svojím tempom, postupne prechádzať jednotlivé kapitoly, skúšať si nástroje, takže trvať vám môže dlhšie - podľa vašich časových možností.

Ako prebieha kurz?

Kurz je vytvorený vo forme prednahratých videí. Po prijatí platby vám prídu prihlasovacie údaje a môžete začať prechádzať kurzom v čase, ktorý vám vyhovuje. Raz v mesiaci máme živý webinár pre účastníčky a absolventky kurzu, ktorý je dobrovoľný, ale veľmi odporúčaný.

Ako dlho mám prístup ku kurzu?

Garantujeme vám prístup po dobu minimálne 2 rokov, avšak prístupy neplánujeme rušiť (len jeden nikdy nevie, čo môže byť o 2 roky 🙂 ). Predpokladá sa, že keď nástroje, aplikácie a zručnosti implementujete do svojej praxe, nebudete sa k nemu musieť vracať.

Môžem sa na webinár pre absolventov pripojiť aj dlhšie po skončení kurzu?

Áno, webinár je otvorený pre všetkých absolventov, aj z roku 2018. Je to benefit ku kurzu a veľmi rady vás na ňom uvidíme.

Čo ak neviem na 100%, či chcem byť virtuálna asistentka?

Či už plánujete pracovať ako VA, mať samostatné podnikanie alebo neviete, kam sa vaše kroky uberú, obsah kurzu pre vaše online pôsobenie môže byť veľmi užitočný. Predstavujeme vám v ňom nástroje, aplikácie, zručnosti, ktoré pre vás budú užitočné.

Kedy môžem absolvovať individuálnu konzultáciu?

Po skončení online kurzu si môžete dohodnúť individuálku s Gabi Revickou. Konzultácia trvá 60 minút a odporúča sa v čase, kedy budete začínať svoju prvú spoluprácu. Môžete si ju však rozdeliť aj na 2 časti po 30 minút s témou, ktorú potrebujete riešiť.