základné know-how pre začínajúce virtuálne asistentky

... EŠTE CHVÍĽU VYDRŽÍM ...

Možno aj ty riešiš, že aktuálna práca je pre teba v mnohých ohľadoch nevyhovujúca a možno sa tvoje okolie tiež presviedča, že takéto fungovanie je úplne v poriadku a normálne a to len ty vymýšľaš a vnímaš nespokojnosť...

...a že proste treba vydržať.

Faktom je, že v bežných prácach sa prispôsobujeme miestu a času výkonu práce či iným pravidlám v danej firme. Pre fungovanie väčších firiem je toto nastavenie opodstatnené a má to logiku...

 

Ale čo ak to nevyhovuje tebe?

 

Čo ak potrebuješ zaviezť a vyzdvihovať deti zo školy/škôlky? Čo ak im chceš dopriať aj krúžky v inom meste? Čo ak chceš len 4 denný pracovný týždeň? Či pracovať od 4:00 alebo naopak až po 18:00? Cestovať, slobodne ostať s deckami doma, keď sú choré alebo si proste privyrobiť na materskej?

 

Možno donedávna si si nedokázal/a predstaviť opustiť bežný 9/17 job, ale teraz vnímaš jeho obmedzenia viac, ako predtým. A hlavne už tušíš, že si vieš svoje pracovné prostredie nastaviť  podľa svojich preferencií, len teraz je otázka, že ako.

 

Ešte ak by sme si k tomu celému pridali aj prácu na projektoch, ktoré sú pre teba atraktívne alebo fakt, že ťa job VA môže dostať do brandže, kde si vždy chcel/a fungovať...

 

...cítiš pri tejto predstave radosť?

TAK SI NA SPRÁVNOM MIESTE!

 • máš pociť, že ťa súčasné povolanie obmedzuje,
 • chceš sa kariérne rozvíjať v pre teba atraktívnej oblasti,
 • chceš pracovať z miesta a v čase, kt. vyhovuje tebe,
 • chceš si privyrobiť popri aktuálnej práci alebo materskej,
 • uvažuješ nad vlastným podnikaním, ale potrebuješ k tomu ešte know-how,
 • túžiš byť súčasťou zmysluplných projektov,
 • hľadáš komunitu, ktorá ťa v tom podporí a pochopí,
 • nebojíš sa výziev a dokážeš sa vynájsť v kritických situáciách,
 • dokážeš pracovať samostatne, efektívne a sebadisciplinovane,
 • slovenská gramatika a profesionálne vystupovanie máš v DNA

Možno doteraz ti nemal kto povedať, že ak si schopný, snaživý, učenlivý človek s výbornými komunikačnými zručnosťami a so vzťahom k počítaču, virtuálna asistencia môže byť ideálny job pre teba či už po škole, po materskej alebo pri zmene kariérneho smerovania. Dlhodobo alebo kľudne aj dočasne, kým nazbieraš skúsenosti a rozhodneš sa, čo ďalej so životom.

... AKO SOM TO NAPRÍKLAD UROBILA AJ JA.

Bola som absolventka VŠ po dvoch reťazových materských dovolenkách, takže iste si viete predstaviť, aké bolo moje sebavedomie :D. Rozhodla som sa brať všetky príležitosti, aby som sa odrazila a dokázala zarobiť na svoje potreby a hlavne na kvalitné vzdelanie mojim dcéram. 

Pred 2020 som mala 4 joby, no počas pandémie mi ostal jeden – práca virtuálnej asistentky. Prijala som pozvanie pracovať ako pravá ruka pre nenormálne inšpiratívnu a dnes úspešnú online podnikateľku. Udržať s ňou pracovné aj životné tempo vôbec nebolo jednoduché, ale táto práca ma naučila veľmi veľa užitočných pracovných aj osobných vecí. V priebehu 2 rokov som sa dostala z VA odpovedajúcej na maily na pozíciu tímlíderky s 20 členným tímom. Organizovali sme mesiac čo mesiac kampane pre tisícky ľudí. Už som viac nebola VA.

Začalo sa na mňa obracať mnoho ľudí, ktorí chceli vedieť, ako to robím, zvládam a chceli fungovať ako ja. Ale aj podnikatelia, ktorí chceli moje služby. 

Preto som sa rozhodla s nekonečnou podporou mojej maminy Gabriely Revickej, ktorá školila virtuálne asistentky ďaleko predtým, než som o tejto práci uvažovala vytvoriť online kurz, kde odovzdám všetky svoje:

Bola som absolventka VŠ po dvoch reťazových materských dovolenkách, takže iste si viete predstaviť, aké bolo moje sebavedomie 😀 . Rozhodla som sa brať všetky príležitosti, aby som sa odrazila a dokázala zarobiť na svoje potreby a hlavne na kvalitné vzdelanie mojim dcéram. 

Pred 2020 som mala 4 joby, no počas pandémie mi ostal jeden - práca virtuálnej asistentky. Prijala som pozvanie pracovať ako pravá ruka pre nenormálne inšpiratívnu a dnes úspešnú online podnikateľku. Udržať s ňou pracovné aj životné tempo vôbec nebolo jednoduché, ale táto práca ma naučila veľmi veľa užitočných pracovných aj osobných vecí. V priebehu 2 rokov som sa dostala z VA odpovedajúcej na maili na pozíciu tímlíderky s 20 členným tímom. Organizovali sme mesiac čo mesiac kampane pre tisícky ľudí. Už som viac nebola VA.

Začalo sa na mňa obracať mnoho ľudí, ktorí chceli vedieť, ako to robím, zvládam a chceli fungovať ako ja. Ale aj podnikatelia, ktorí chceli moje služby. 

Preto som sa rozhodla s nekonečnou podporou mojej maminy Gabriely Revickej, ktorá školila virtuálne asistentky ďaleko predtým, než som o tejto práci uvažovala vytvoriť online kurz, kde odovzdám všetky svoje:

V tomto kurze som zhrnula vedomosti, ktoré som potrebovala pri každej jednej spolupráci. Kurz obsahuje prakticky podané informácie o nástrojoch, aplikáciách, ale aj zručnostiach, ktoré sú podľa mňa pre prácu VA absolútne nevyhnutné. 

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. 

 

Kurzom prešlo už

0
účastníkov
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Kurz Minimum zručností pre virtuálne asistentky som absolvovala. Veľmi sa mi páčil, dal mi stručný prehľad o tom, čo profesia virtuálnej asistentky obnáša, keďže som v podstate o tom nemala žiadnu predstavu. Taktiež mi dal základné informácie o tom, aké nástroje sa pri práci VA využívajú a môžu ju uľahčiť. Dá sa povedať, že nejakých 90 % informácií bolo pre mňa nových, čo je dosť, ale úprimne sa teším, že sa niečo nové naučím.
Ivica Šmelková
Kurz mi ukázal jednoduchú a efektívnu formu online vzdelávania, s dostatočným časom na praktizovanie teoretických vedomostí a získavanie nových zručností už v priebehu kurzu. Samotný kurz je veľmi pekne a prehľadne usporiadaný. Oceňujem informácie o aplikáciách Trello, Toggl a Canva, ktoré som hneď aj začala používať. Rovnako sa mojou nevyhnutnou pomôckou stali poznámky z Keepu. Za mimoriadne užitočné považujem školenie o sociálnych sieťach a SEO, ktoré mi priniesli doteraz nepoznané poučenia.
Martina Orosová
Na kurze oceňujem, že kapitoly obsahujú prehľadné a ucelené informácie. Zoznámila som sa nástrojmi, ktoré som predtým nepoznala (toggl, trello, chatGPT, …) a spojila som si súvislosti týkajúce sa všetkých aspektov práce VA, čím som ušetrila veľa času a energie.
Zuzana Stachová
Veľmi prehľadne a “plnoobsiažne” vyskladaný kurz na veľa rôznych aktuálnych tém. Úprimne som sa dozvedela mnoho nových a praktických informácií. Už len začať 🙂 . Ďakujem.
Magdaléna Vargová
Kurz VA mi priniesol mnoho užitočných informácii ohľadom možností práce v online priestore, nie len pre odborníkov v IT sektore a marketingu. Pomohol mi uvedomiť si, že aj ja možno mám čo ponúknuť a tiež objaviť niečo nové, na čo by som sa v budúcnosti rada zamerala.
Karolína Ponesz
Našla som na FB kurz virtuálnej asistencie a po prezretí webinára zdarma som bola presvedčená, že kurz “Zručnosti pre VA” je niečo pre mňa. Ešte som bola len pri úvodných kapitolách a už som vedela, že som na správnom mieste. Každá informácia bola pre mňa hodnotná a zrozumiteľne podaná, v minulosti som absolvovala podobné vzdelávanie ale pre mňa sa tieto dva kurzy nedajú ani porovnať.
Tatiana Kerekešová
Kurz Zručnosti VA splnil moje očakávania. Odporúčam ho každému, kto sa chce orientovať v tejto online práci a posúvať sa ďalej.
Martina Lopatková

V rámci O.Z. E-ženy vzdelávame virtuálne asistentky už od roku 2016 a prepájame ich s online podnikateľmi, preto vieme, čo je nevyhnutne potrebné vedieť a ovládať pre výkon tejto práce. To vás v kurze učíme a v tom vás počas celých rokov v rámci webinárov podporujeme.

 

KURZ POZOSTÁVA ZO 7

PRAKTICKÝCH ČASTÍ

1. Povolanie VA

Zoznámenie sa s povolaním - perspektíva práce VA, rozsah zodpodvedností a kompetencií, princípy práce VA.

2. Nástroje a softvéry

...ktoré by nemali v dnešnej dobe chýbať v kufríku zručností VA a ktoré by mali byť v praxi VA samozrejmosťou - Google Drive, Canva, Trello, Toggl, GA4, CapCut, ChatGPT...

3. Marketing a socials

...rozsah práce VA na socials, cieľové publikum, algoritmus a organický dosah, ako tvoriť obsah na sociálne siete, čo od vás klient môže v praxi očakávať, dôležitosť publikačného plánu a mnoho užitočných informácií, ktoré by som od vás ako vaša klientka očakávala, že minimálne teoreticky ovládate. A zoznámime sa aj s princípmi a dôležitosťou SEO a remarketingu.

4. Profesionálna komunikácia

Predstavíme vám princípy, ktoré od profi virtuálnej asistentky v praxi očakávame, že bude ovládať, aby komunikácia bola na vysokej úrovni - aktívne počúvanie, overovanie porozumenia. Táto kapitola zahŕňa aj kompletný minikurz Princípy písomnej komunikácie - gramatický test, komunikačný kanál, štrukturovanie písaného textu, komunikácia so zákazníkom či riešenie vypätých situácií.

5. Efektívna produktivita

Dôležitosť a schéma pravidelných porád, princípy evidencie úloh, princípy plánovania pracovného času a prioritizácie, pravidlo 2 úloh denne, ako nás vyrušovanie v skutočnosti vyrušuje, nevyhnutnosť tvorby procesov a ako nám môžu pomôcť myšlienkové mapy.

6. Legislatíva

Spoločne sa s odborníkom ponoríme do oblasti základov účtovníctva, zmlúv, daní a odvodov. V tejto časti nájdete zodpovedané najčastejšie otázky ohľadom legislatívy práce VA.

7. Štart kariéry VA

Pred začiatkom spolupráce - nastavenie svojho fungovania, predstava ideálneho klienta, self -brand, ale aj ako si VA hľadá klientov. Na čo nezabudnúť, keď už spolupráca začne - nastavenie vzájomného fungovania, skúšobnej doby, komunikácia a nastavenie ceny práce, reportovanie úloh...

Spolu je to 19 hodín materiálu a k tomu nerátame bonusy:

V tomto kurze som zhrnula vedomosti, ktoré som potrebovala pri každej jednej spolupráci. Kurz obsahuje prakticky podané informácie o nástrojoch, aplikáciách, ale aj zručnostiach, ktoré sú podľa mňa pre prácu VA absolútne nevyhnutné. 

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. 

 

Kurzom prešlo už

0
účastníkov
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Kurz Minimum zručností pre virtuálne asistentky som absolvovala. Veľmi sa mi páčil, dal mi stručný prehľad o tom, čo profesia virtuálnej asistentky obnáša, keďže som v podstate o tom nemala žiadnu predstavu. Taktiež mi dal základné informácie o tom, aké nástroje sa pri práci VA využívajú a môžu ju uľahčiť. Dá sa povedať, že nejakých 90 % informácií bolo pre mňa nových, čo je dosť, ale úprimne sa teším, že sa niečo nové naučím.
Ivica Šmelková
Kurz mi ukázal jednoduchú a efektívnu formu online vzdelávania, s dostatočným časom na praktizovanie teoretických vedomostí a získavanie nových zručností už v priebehu kurzu. Samotný kurz je veľmi pekne a prehľadne usporiadaný. Oceňujem informácie o aplikáciách Trello, Toggl a Canva, ktoré som hneď aj začala používať. Rovnako sa mojou nevyhnutnou pomôckou stali poznámky z Keepu. Za mimoriadne užitočné považujem školenie o sociálnych sieťach a SEO, ktoré mi priniesli doteraz nepoznané poučenia.
Martina Orosová
Kurz Zručnosti Va splnil moje očakávania. Odporúčam ho každému, kto sa chce orientovať v tejto online práci a posúvať sa ďalej.
Martina Lopatková

V rámci O.Z. E-ženy vzdelávame virtuálne asistentky už od roku 2016 a prepájame ich s online podnikateľmi, preto vieme, čo je nevyhnutne potrebné vedieť a ovládať pre výkon tejto práce. To vás v kurze učíme a v tom vás počas celých rokov v rámci webinárov podporujeme.

 

KURZ POZOSTÁVA ZO 7

PRAKTICKÝCH ČASTÍ

1. Povolanie VA

Zoznámenie sa s povolaním - perspektíva práce VA, rozsah zodpodvedností a kompetencií, princípy práce VA.

2. Nástroje a softvéry

...ktoré by nemali v dnešnej dobe chýbať v kufríku zručností VA a ktoré by mali byť v praxi VA samozrejmosťou - Google Drive, Canva, Trello, Toggl, GA4, CapCut, ChatGPT...

3. Marketing a socials

...rozsah práce VA na socials, cieľové publikum, algoritmus a organický dosah, ako tvoriť obsah na sociálne siete, čo od vás klient môže v praxi očakávať, dôležitosť publikačného plánu a mnoho užitočných informácií, ktoré by som od vás ako vaša klientka očakávala, že minimálne teoreticky ovládate. A zoznámime sa aj s princípmi a dôležitosťou SEO a remarketingu.

4. Profesionálna komunikácia

Predstavíme vám princípy, ktoré od profi virtuálnej asistentky v praxi očakávame, že bude ovládať, aby komunikácia bola na vysokej úrovni - aktívne počúvanie, overovanie porozumenia. Táto kapitola zahŕňa aj kompletný minikurz Princípy písomnej komunikácie - gramatický test, komunikačný kanál, štrukturovanie písaného textu, komunikácia so zákazníkom či riešenie vypätých situácií.

5. Efektívna produktivita

Dôležitosť a schéma pravidelných porád, princípy evidencie úloh, princípy plánovania pracovného času a prioritizácie, pravidlo 2 úloh denne, ako nás vyrušovanie v skutočnosti vyrušuje, nevyhnutnosť tvorby procesov a ako nám môžu pomôcť myšlienkové mapy.

6. Legislatíva

Spoločne sa s odborníkom ponoríme do oblasti základov účtovníctva, zmlúv, daní a odvodov. V tejto časti nájdete zodpovedané najčastejšie otázky ohľadom legislatívy práce VA.

7. Štart kariéry VA

Pred začiatkom spolupráce - nastavenie svojho fungovania, predstava ideálneho klienta, self -brand, ale aj ako si VA hľadá klientov. Na čo nezabudnúť, keď už spolupráca začne - nastavenie vzájomného fungovania, skúšobnej doby, komunikácia a nastavenie ceny práce, reportovanie úloh...

Spolu je to 19 hodín materiálu a k tomu nerátame bonusy:

 

1. bonus

Individuálna konzultácia s Gabi

Z vašich skúseností vieme, že občas môžu byť začiatky spolupráce náročnejšie. Práve preto sme k týmto  pridali veľmi obľúbenú 60 minútovú individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou, ktorú odporúčame čerpať v čase, keď nadviažete svoju prvú spoluprácu. Môže sa týkať:

 • odhalenie vašich silných stránok
 • nastavenie cenníka
 • nastavenie hraníc
 • forma pracovno-právneho vzťahu

 

2. bonus

3 mesačné členstvo v Klube pre VA

Klub pre virtuálne asistentky je podporný priestor, kde pre vás raz mesačne pripravujeme:🤍

 • odbornú prednášku
  pre vás kariérny rozvoj
 • sebapoznávaciu prednášku
  pre rozvoj vášho vnútra
 • webinár Otázky a odpovede o práci VA
  kde môžte priniesť svoje témy, dilemy, ktoré v súvislosti s prácou VA riešite
 • zdieľanie s Gabi
  ...na vopred dohodnuté témy, ktoré v súvislosti so sebarealizáciou aktuálne riešite.

Súčasťou členstva je aj prístup do archívu klubu a k záznamom
z 1. konferencie pre VA 2023.🤍

 

2. bonus

3 mesačné členstvo v Klube pre VA

Klub pre virtuálne asistentky je podporný priestor, kde pre vás raz mesačne pripravujeme:🤍

 • odbornú prednášku
  pre vás kariérny rozvoj
 • sebapoznávaciu prednášku
  pre rozvoj vášho vnútra
 • webinár Otázky a odpovede o práci VA
  kde môžte priniesť svoje témy, dilemy, ktoré v súvislosti s prácou VA riešite
 • zdieľanie s Gabi
  ...na vopred dohodnuté témy, ktoré v súvislosti so sebarealizáciou aktuálne riešite.

Súčasťou členstva je aj prístup do archívu klubu a k záznamom
z 1. konferencie pre VA 2023.🤍

 

3. bonus

Záznamy z webinárov

V kurze nájdete záznamy z niekoľkých prednášok (Pozornosť ako zručnosť VA, Myšlienkové mapy, prednášky o legislatíve) s odborníkmi. Medzi bonusy sme k nim ešte pridali:

 • Talenty a silné stránky
  s Katarínou Plichtovou
 • Najčastejšie chyby v textoch
  s p. Melicharkovou
 • Hodnota ženy
  s Yehuda Tagarom, autorom Školy empatie

 

4. bonus

Návrh zmluvy VA s klientom

Na základe našich skúseností a potrieb sme v spolupráci s právnickou firmou vytvorili návrh zmluvy, ktorý môžete vo svojich spoluprácach uzatvárať. 

🤍

 

4. bonus

Návrh zmluvy VA s klientom

Na základe našich skúseností a potrieb sme v spolupráci s právnickou firmou vytvorili návrh zmluvy, ktorý môžete vo svojich spoluprácach uzatvárať. 

Niki Kolesar

koordinátorka projektu a profi VA
Niki je niekoľko rokov pôsobila ako pravá ruka pre online podnikateľov z rôznych pracovných oblastí. V súčasnosti lektorkuje začínajúce VA a pomáha tvorcom automatizovať predaje digitálnych produktov. Do projektu vnáša vedomosti zo sveta a z pohľadu virtuálnej asistentky.

Gabriela Revická

zakladateľka a koordinátorka projektu VA, online podnikateľka a koordinátorka OZ E-ženy
Gabriela spolupracuje s VA, odkedy to doba technicky umožňuje. Dlhé roky úspešne podniká a spolulektoruje virtuálne asisentky od r. 2016. Do projektu vnáša pohľad online podnikateľa a jeho potenciálne očakávania od svojej VA. Spolu s Niki tak vytvárajú dokonalú synergiu.

Takýto kurz by som vo svojich VA začiatkoch prijala všetkými desiatimi, pretože by mi ušetril veľa času a trápenia. Časom som si osvojila rôzne zručnosti a vybudovala komunitu. Bude pre mňa cťou, privítať ťa medzi nami a poskytnúť ti informácie o tom, čo viem.

Hodnotu kurzu nejde dať do čísiel, rovnako ako úsilie, chyby a omyly, ktoré som počas svojich začiatkov porobila a následky som si odnášala sama.

Niekto by možno takýto kurz ponúkal bez problémov za 800EUR.

Prečo? Lebo v kurze je osobné know-how a najmä podpora, ktorú vám na webinároch spolu s Gabi Revickou poskytujeme. Naším zámerom je podporovať sa navzájom v sebarealizácii, preto vám ponúkame kurz za podstatne lepšiu cenu.🥰

Kompletný online kurz

Zručnosti 

pre virtuálnu asistenciu

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Ako dlho trvá kurz?

Kurz obsahuje materiál v trvaní dokopy cca 19 hodín (bez bonusov a klubového obsahu), môžete kurzom prechádzať svojím tempom postupne, takže trvať vám môže dlhšie - podľa vašich časových možností.

Ako prebieha kurz?

Kurz je vytvorený vo forme prednahratých videí. Po prijatí platby vám prídu prihlasovacie údaje a môžete začať prechádzať kurzom v čase, ktorý vám vyhovuje. Aktivity v rámci Klubu pre virtuálne asistentky prebiehajú aj naživo, vrátane webinára Otázky a odpovede, ktorý je dobrovoľný, ale veľmi odporúčaný.

Ako dlho mám prístup ku kurzu?

Garantujeme vám prístup po dobu minimálne 2 rokov, avšak prístupy neplánujeme rušiť (len jeden nikdy nevie, čo môže byť o 2 roky 🙂 ). Predpokladá sa, že keď nástroje, aplikácie a zručnosti implementujete do svojej praxe, nebudete sa k nemu musieť vracať.

Ako dlho mám benefit Klub pre VA? Môžem doň vstúpiť ako člen/ka aj po kurze?

V rámci kurzu váš štart podporíme 3 mesačným členstvom v Klube VA. Po vypršaní tohto obdobia môžete do Klubu VA vstúpiť podľa aktuálnej ponuky členstva.

Čo ak neviem na 100%, či chcem byť virtuálna asistentka?

Či už plánujete pracovať ako VA, mať samostatné podnikanie alebo neviete, kam sa vaše kroky uberú, obsah kurzu pre vaše online pôsobenie môže byť veľmi užitočný. Predstavujeme vám v ňom nástroje, aplikácie, zručnosti, ktoré pre vás budú užitočné.

Kedy môžem absolvovať individuálnu konzultáciu?

Po skončení online kurzu si môžete dohodnúť individuálku s Gabi Revickou. Konzultácia trvá 60 minút a odporúča sa v čase, kedy budete začínať svoju prvú spoluprácu. Môžete si ju však rozdeliť aj na 2 časti po 30 minút s témou, ktorú potrebujete riešiť.

Nástroje, appky a všetko online sa rýchlo posúva. Je kurz aktuálny?

Kurz pravidelne obnovujeme a dopĺňame o nové info. Posledne prešiel náš kurz rozsiahlou obmenou a upgradom v septembri 2023, kedy sme do kurzu zaradili niekoľko nových a aktuálnych častí pre výkon práce VA. Po zakúpení máte vždy prístup k najnovšej verzii.

Ako veľmi do podobrona ide kurz vedomosťami?

Dnes sa VA hneď na začiatku kariéry často rovno špecializujú. Z toho dôvodu udržujeme kurz v čo najviac všeobecnej rovine. Napr. do Canvy nejdeme úplne do hĺbky, pretože je možné, že vizuálom sa vôbec nebudete venovať. Čo ale potrebuje každý, sú komunikačné zručnosti, vedomosti o algoritmoch soc. sietí, aj keď ich aktívne ani v práci nevyužívate alebo formu podnikania. Čokoľvek špecifickejšie môžete vždy priniesť na náš webinár Otázky a odpovede.

Ako mi viete vytvárať podporné prostredie?

V rámci našej komunity máte bonus - 3 mesačné členstvo v Klube VA. Môžete sa zúčastnovať jeho aktivít kedykoľvek budete potrebovať podporiť v náročnejšej situácii (na webinári Otázky a odpovede či Zdieľania s Gabi), ale aj keď budete mať chuť prísť sa prepojiť a podporiť začínajúce VA. Individuálna konzultácia je tiež bonusom, kt. nezabudnite vyčerpať. Gabi vám v ňom pomôže vytvoriť cenník, nastaviť si pravidlá s klientom, či podporiť vás vo vašich talentoch - podľa vašej aktuálnej potreby.