Chcete sa stať VA?

Ak máte administratívne zručnosti + dobrú úroveň gramatiky a chce pracovať vo virtuálnej asistencii, pripravili sme pre vás kurz, v ktorom sme vychádzali zo skúseností oboch strán. Kurz obsahuje maximum vedomostí a zručností, ktoré sme za roky rôznorodých spoluprác nazbierali. Kurzom vás prevedú: 

Niki Kolesar

profesionálna VA a lektorka virtuálnej asistencie

Gabriela Revická

koordinátorka OZ-Eženy a dlhoročná zamestnávateľka virtuáliek

Obsah kurzu je nastavený tak, aby ste ihneď po jeho absolvovaní mali základné vedomosti a zručnosti pre prácu virtuálnej asistentky, vyriešenú otázku formy podnikania a vedeli presne, čo bude od vašej spolupráce klient očakávať. Nazvali sme ho:

Minimum zručností pre virtuálnu asistenciu:

čo by mal mať každý VA v malíčku:

Kurz je rozdelený do 3 najdôležitejšich okruhov:

Minimum zručností pre virtuálnu asistenciu

Vysvetlíme si najpoužívanejšie nástroje pri práci VA: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

Ako môže VA podporiť klientove sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...

Koľko zarába VA

V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom.

Minimum zručnosti pre virtuálnu asistenciu

I. modul

 • Google Disk
  orientácia na zdieľanom disku - koniec strateným súborom! Vychytávky, využitie, používanie a spôsob vytvárania prehľadného súboru pracovných dokumentov klienta
 • Google calendar
  multifunkčný nástroj zjednodušujúci dohadovanie meetingov (online/offline), ako plánovať klientov kalendár a ako si upratať pracovný čas
 • Trello
  osobná aj pracovná nástenka virtuálnej nástenky - tvorba nástenky, prioritizácia úloh a možnosti využitia v rámci spolupráce
 • Toggl
  nástroj na meranie a reportovanie pracovného času (s možnosťou rozdelenia projektov, klientov a rôzdelenia taxy)
 • Canva
  tvorba banerov, grafiky na sociálne siete, tlačené materiály a ako tento nástroj zachránil (takmer) všetkých graficky menej zručných

...ale aj Google Analytics a Google Keep. V tejto časti sa však venujeme aj komunikačným zručnostiam, ktoré vám veľmi uľahčia prácu:)

Virtuálna asistencia a sociálne siete

II. modul

 • čo je SEO a čo remarketing?
  absolútny základ vedomostí VA o kľúčových slovách a ako to vo svete marketingu funguje
 • princípy tvorby FB príspevku
  call to action prvky, ako začať už dnes
 • Algoritmus sociálnych sietí
  a tvorba publikačného plánu
 • Google Analytics
  a ako funguje remarketing
 • Instagram, LinkedIN
  ako a v čom môžu podporiť klienta

Koľko a ako zarába VA?

III. modul

 • Koľko zarába VA
  bežný cenník VA
 • Ako pracovať s cenníkom
  odlišné úlohy, odlišné ceny, rozsah prác pre jednotlivých klientov
 • Legislatíva pre VA
  oficiálny pracovný vzťah s klientom
 • Čo všetko môže robiť VA
  ako sa špecializovať, či vôbec a ktorým smerom
 • Čo medzi práce VA už nepatrí
  VA nie je náhrada za odborné práce - na čo si dať pozor
 • Nevyhnutné zručnosti VA
 • Základné informácie o marketingu virtuálky
  ako si virtuálka hľadá klienta

a BONUS!!!

Individuálna konzultácia s Gabi

Z vašich skúseností vieme, že občas môžu byť začiatky spolupráce náročnejšie. Práve preto sme k týmto trom modulom pridali veľmi obľúbenú 60 minútovú individuálnu konzultáciu s Gabi Revickou, ktorú odporúčame čerpať v čase, keď nadviažete svoju prvú spoluprácu:

 • odhalenie vašich silných stránok
 • nastavenie cenníka
 • nastavenie hraníc
 • forma pracovno-právneho vzťahu

Pozrite sa, čo o kurze hovoria absolventky:

Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po 5 rokoch na materskej dovolenke prišla pandémia, ktorá mi výrazne skomplikovala návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre VA bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu VA a informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na VA. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistencia, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Zuzana Oršulová
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná, úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Kurz bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takže určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard

kompletný online kurz

MINIMUM ZRUČNOSTÍ

PRE VIRTUÁLNU ASISTENCIU

 • Základné zručnosti VA (99€)
 • Ako môže VA podporiť sociálne siete klienta (99€)
 • Koľko a ako zarába VA (99€)

+

BONUS - individuálna 60 min. konzultácia s Gabi Revickou     (v hodnote 99€)

spolu získate za

297€

197€ !

Kalendár našich udalostí