KĽÚČOVÉ INFORMÁCIE

O KĽÚČOVÝCH SLOVÁCH – kurz

 • Ako správne používať kľúčové slová pre písanie textov pre web stránky, videá, obrázky?
 • Riešite, ako získať dobré pozície v Google? Ako minimalizovať alebo neplatiť za reklamu v Google?
 • Kedy sú vaše texty, obrázky a videá nájditeľné vo vyhľadávačoch?

Ak vás to zaujíma určite čítajte ďalej.

 

Pokiaľ sa chcete naučiť, ako správne používať kľúčové slová pre texty na web stránke, v popisoch pre obrázky a videá + zaujíma vás, ako využívať rôzne užitočné nástroje pri písaní textov pre web stránky tak, aby sa dali čo najľahšie nájsť vo vyhľadávačoch, tak vám náš individuálny kurz prinesie veľmi užitočné informácie a pre majiteľov webov autorov videí aj slušnú finančnú úsporu za platenú reklamu.

Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá
alebo
čo vidí iba Google

Individuálny kurz je pre vás, ak:

 • sa chcete naučiť písať efektívne texty pre web stránky
 • chcete robiť také popisky k videám a obrázkom, aby ste boli ľahšie nájditeľný vo vyhľadávačoch
 • ste copywriter, bloger a chcete, aby vaše texty boli čo najdlhšie zaindexované v Google
 • sa chcete naučiť ako čím skôr a dlhodobo udržať výborné pozície v Google bez vysokých nákladov za platenú reklamu
 • ste začiatočník, t.j. s online podnikaním, s písaním textov alebo nahrávaním videí len začínate, ale chcete od začiatku mať jasno v tom, ako robiť online marketing efektívne

Individuálny kurz pre vás nie je vhodný, ak:

 • viete všetko o písaní textov pre web stránky a chápete princípy popisov pre obrázky a videá
 • je váš web optimalizovaný natoľko, že už ďalšie rady a tipy pre zníženie nákladov na reklamu v Google nepotrebujete a aj máte jasno v tom, ako používať kľúčové slová na podporu marketingu vašej webstránky
 • plánujete zrušiť váš web a skončiť s online podnikaním

Ak kľúčové slová používate správne, ale nenapadlo vám doteraz pozorovať, odkiaľ k vám návštevníci prichádzajú a na aké kľúčové slová reagovali v Google, môže vám náš kurz priniesť užitočné aha-momenty. Môže sa stať, že sa dozviete o návštevníkoch, ktorí hľadajú "rúška" a pritom ponúkate dovolenku do "Ruska" čo je kuriózny príklad cestovnej kancelárie Ma3oska v období, keď začala pandémia. Alebo ponúkate chaty a chalupy na Slovensku a gro vašich návštev príde na váš web vďaka kľúčovým slovám "UNESCO pamiatky".

Z toho vyplynie veľmi užitočné tzv. upratanie následného marketingu pre váš web. Bola by veľká škoda neposilniť návštevnosť, ktorá k vám prichádza na niektoré kľúčové slová bez toho, aby ste ju plánovali. 

Naopak, je veľmi dobré takto objavené slová posilniť ďalšími článkami a samozrejme, nájsť čo najkompatibilnejsie prepojenie s vašim produktom či službou.

Vďaka kľúčovým slovám môžete ušetriť stovky eur za reklamu na internete. Hra s nimi môže byť priam návyková. Môže sa stať, že začnete premýšľať nad kombináciami, ako si upraviť texty a s ktorými kľúčovými slovami pritiahnuť pozornosť vašej cieľovej skupiny cez videá a obrázky. 

Nevyhnutné však je, aby ste zostali zameraný na hodnotný obsah, nie len na formu.

Aká je teda pointa kľúčových slov a čo majú spoločné náučné texty a texty pre webstránky?

V oboch prípadoch je dôležitý hodnotný OBSAH a ak chcete byť progresívnejší, tak čo najmenej omáčky alebo tzv. vaty, ktorá čitateľov nudí. Aj v našom texte by sme mohli pridať veľa zbytočných slov a predviesť sa, ako krásne vieme používať v textoch prívlastky, ale je to len zbytočný zabiják času, ktorým zdržiavame čitateľa.

S kľúčovými slovami je to ako v úryvku z knihy Alchymista od Paula Coelho:

,,Tajomstvo šťastia spočíva v tom, že dokážeme obdivovať všetky krásy sveta a pritom nezabudneme na dve kvapky oleja, ktoré máme na lyžičke."

Čo je kľúčové v kľúčových slovách pre vaše videá?

Toto je ešte obsiahlejšia parketa. Povieme si základné pravidlá pre kľúčové slová, popisy a nadpisy, ktoré vám pomôžu pri zvýšenie viditeľnosti pri uvádzaní vašich videí. Keď ste si dali námahu natočiť video, stojí predsa za to, aby bolo čo najľahšie nájditeľné a keď ich máte viac, tak aby na seba poukazovali. Na individuálnom kurze sa budeme venovať špeciálne kľúčovým slovám pre vaše texty, váš web, vaše videá, vaše podnikanie.

Dôvod, prečo ste tu je, zistiť:

 • čo najviac informácií o užitočnosti kľúčových slov pre texty, obrázky a videá
 • prečo môžete vďaka kľúčovým slovám ušetriť peniaze za platenú reklamu (sebe alebo klientom, pre ktorých pracujete)
 • aké sú príklady z našich podnikaní - nie sme teoretici, vychádzame z našej bohatej praxe
 • ako udržať želané pozície vašich článkov v Google čo najdlhšie

Čo kľúčové si s vami prejdeme?

 • Príklady textu, v ktorom poukážeme na vhodnosť rozmiestnenia a použitia kľúčových slov, prostredníctvom ktorých môžete dostať vašich želaných čitateľov priamo na miesto, kde sa váš text nachádza. Môže to byť váš web, ale aj partnerský web.
 • Na príklade konkrétnych obrázkov uvidíte, ako sa môžete prostredníctvom ich správnemu pomenovaniu zviditeľniť cez Google (Google obrázky). Vysvetlíme vám, akou veľkou stratou môže vaša propagácia utrpieť, ak na vašej webstránke nepoužívate pre vaše obrázky pomenovanie v správnom tvare.
 • Základy výhod uvedenia v Google mapách

Okrem individuálneho kurzu vám ponúkame aj tréningový program Kľúčové slová v praxi

V rámci tréningového programu sledujeme:

 • informatívnu hodnotu textu v kombinácii s kľúčovými slovami
 • vhodnosť používania kľúčových slov v textoch podľa zadania: popisy k textom, texty, ktoré si absolventi upravujú po kurze
 • popisy obrázkov s kľúčovými slovami v správnom tvare
 • popisy k článkom - cca 150 znakové texty pre Google
 • popisy k článkom pre úvodné stránky - s nutnosťou adekvátneho počtu kľúčových slova a vhodným popisom
 • popisy a kľúčové slová k videám

Po úspešnom absolvovaní tréningu dostanú absolventi 5 hodinového online tréningu CERTIFIKÁT. Tréning Kľúčové slová v praxi prebieha písomne. To znamená, že vám posielame zadania, ktoré absolventi tréningu spracujú a následne vám posielame spätné väzby k úlohám.

Ceny za individuálny kurz a za tréningový program:

 • 90 minútový kurz Ako používať kľúčové slová (v hodnote 111 €)
 • tréning Kľúčové slová v praxi (v hodnote 399 €)
 • kurz aj za tréning SPOLU (v hodnote 399 €)

Áno! Ak si kúpite kurz aj tréning spolu, za kurz vlastne neplatíte a napriek tomu platia bonusy, ktoré vám ku kurzu pribalíme!

A k tomu vám pribalíme DARČEK

 • Hodnotného (písomného) sprievodcu Ako používať kľúčové slová v praxi – v textoch na web stránkach

SPOLU ZA INDIVIDUÁLNY KURZ A DARČEK LEN 

111 €

SPOLU ZA INDIVIDUÁLNY KURZ AJ TRÉNING A DARČEK LEN 

510 €

399 €

Želáte si mať kurz a trénigový program ešte výhodnejšie?

Pre E-ženy sú všetky naše vzdelávacie aktivity s 30% zľavou! Pokiaľ sa rozhodnete pre členstvo v OZ E-ženy, získate nielen lepšiu cenu, ale aj ďalších 40 výhod členstva (konzultácie, webvizitku, networking, dobré kontakty).

Zaujímate sa o možnosti, ako si dať preplatiť vzdelávanie (kurz vo forme konzultácií) na ÚRADE PRÁCE? Napíšte nám, povieme vám o možnostiach preplatenia kurzov a konzultácií.

Termíny kurzu

Termíny sú individuálne, dohodneme sa s vami tak, aby kurz vyhovoval vaším časovým možnostiam. Pokiaľ ide o tréning, vďaka tomu, že prebieha online, rozvrhnite si zadania podľa svojich možností, nelimitujeme vás, dokedy nám ich máte poslať, platí, že ste náš klient a termíny zadaní sú vypracovávané podľa vašich možností. 

PRE KLIENTOV, ktorí sú evidovaní na Úrade práce sú termíny nastavené v závislosti od toho, či si u nás objednali aj iný kurz, ale spravidla ide o mesačné časové nastavenie.

Váhate, či sa prihlásiť, lebo...

 • Nemáte teraz voľné financie 

Suma, ktorú za informácie o kľúčových slovách pre váš web zaplatíte, je neporovnateľná s tým, koľko môžete vďaka nej perspektívne zarobiť aj ušetriť. Ponúkame vám garanciu – ak by ste predsa len nemali pocit, že sme vám poskytli adekvátnu hodnotu – tak vám ponúkneme inú našu službu v rovnakej hodnote. Navyše, ak ste evidovaní na Úrade práce, môžete požiadať o preplatenie našich vzdelávacích aktivít – informujte sa u nás na gabi@e-zeny.sk

 

 • Nemáte voľný čas pre vaše vzdelávanie

Toto celkom nie je otázka voľného času, ale investícia do informácií, ktoré vám môžu peniaze ušetriť a dopomôcť tomu, aby ste boli menej závislí na drahých platených službách. Výhodou je, že ide o individuálny kurz a rozdelenie prác so zadaniami si určujete vy.

   

 • Ešte ste nezačali podnikať, ale podnikať plánujete

Aj pre vás je tento webinár skvelý, pretože kým sa zrealizujú oficiálne kroky (založenie živnosti, založenie SRO alebo založenie občianskeho združenia), medzitým môžete pripravovať články, obrázky aj videá pre váš web. Ak plánujete podnikať, ale ešte ste tento krok nespravili, rady vám v tom poradíme v rámci Biznis Brunch s E-ženami (informácie nájdete na našom webe). 

 

 • Ešte nemáte hotovú webstránku, riešite prechod z offline podnikania do online podnikania alebo prerábate webstránku

Výborný čas pre získanie informácií o kľúčových slovách. Vyhnete sa zbytočným chybám, na ktoré mnohí podnikatelia prídu až v procese podnikania alebo keď už zverejnili veľa článkov či obrázkov a úplne zanedbali dôležitosť kľúčových slov v textoch a najmä v obrázkoch. Pritom - viete, koľkí užívatelia Google hľadajú odpovede v Google obrázkoch? Možno publikujete predaj vašej chalupy na webe a na rôznych realitných portáloch (mnoho realiťákov nemá o kľúčových slovách ani poňatia, česť výnimkám). Tak efektívne môžete podobné predaje podporiť aj cez správne slová a technicky tiež správne upravené slová vo vašich obrázkoch. S radosťou vás naučíme, čo vieme. 

 

 • Absolútne vás to nezaujíma, pretože vám podobné veci rieši agentúra a máte plnú hlavu iných starostí

To je síce výborná výhovorka, ale uznajte: ak by ste rozumeli tomu, ako ušetriť v Google dlhodobo za platenú reklamu a časom ju vôbec nepotrebovať (minimálne na niektoré produkty), tak by ste si mohli overiť, či vaše zadanie agentúry pochopili. Často sa stáva, že profesionálne agentúry perfektne rozumejú svojej práci a urobia vám dokonalé SEO, ale platený marketing alebo "lov na silné kľúčové slová" sa minie termínom a účinok vôbec nie je v súlade so sezónnosťou vášho podnikania (ak potrebujete príklady, napíšte). Často sa stáva, že profesionálne agentúry perfektne rozumejú svojej práci a urobia vám dokonalé SEO, ale platený marketing alebo „lov na silné kľúčové slová“ sa minie termínom a účinok vôbec nie je v súlade so sezónnosťou vášho podnikania (ak potrebujete príklady, napíšte). Agentúry sú super a vieme vám dať odporúčania na niekoľko z nich, ale ak rozumiete kľúčovým slovám, môžete jasnejšie konkretizovať, aké sú vaše očakávania aj si môžete ľahko overiť, či za svoje peniaze dostanete to, čo ste si priali.

Príklady z nášho podnikania

Oboznámime vás s príkladmi priamo z našej podnikateľskej praxe. Obe sa venujeme internetovému podnikaniu už dlhé obdobie a prv, než sme sa začali ponúkať podobné webináre, venovali sme sa online marketingu našich podnikaní. Naše zistenia z praxe a skúsenosti, ktoré sme pri online podnikaní nadobudli, vám s radosťou prezradíme. Veríme, že podobne ako my, aj vy ušetríte stovky eur za platenú reklamu. Nám sa to podarilo tak, že naše web stránky drží Google na vysokých pozíciách aj keď sa aktuálne podpore našich pôvodných podnikaní venujeme len sporadicky.

Lektorky:

Kľúčové informácie o kľúčových slovách – prihláška

Kalendár našich aktivít:

2404

SEO, kľúčové slová

24.4. 2024 10:00ZOOM
Katarínu Rusňákovú a jej expertné know-how o kľúčových slovách, resp.…
3004

Zdieľania s Gabi a Niki

30.4. 2024 12:00ZOOM
Čo musíte a čo chcete? Ako by mala vyzerať rovnováha…
1505

Plánuj a pracuj PODĽA SEBA

15.5. 2024 10:00ZOOM
Práca, rodina, koníčky, vzdelávanie a nekonečný to-do list, v ktorom…
1705
Konzultačný webinár s Gabi (pravdepodobne aj s Niki) venovaný vašim…
2105

Zdieľania s Niki a Gabi

21.5. 2024 12:00ZOOM
Akú podporu potrebujem zo strany okolia pre dosiahnutie cieľov? Sú…
2805
Ako si pripraviť každý deň inú kašu? Plnohodnotné, výživné a…

KONTAKTUJTE NÁS