REFERENCIE KU KURZU PRE VIRTUÁLNE ASISTENTKY

Chcem poďakovať za priateľskú atmosféru počas nášho prvého bloku kurzu pre VA. V mnohom ma to nabilo novou energiou a aj znalosťami. Už teraz sa teším na pokračovanie.
Alžbeta Laučeková
Vďaka kurzu Zručnosti pre virtuálne asistentky som si doplnila chýbajúce informácie, forma kurzu - videá - sa mi páčila a vyhovovala mi, najmä vlastné tempo. Nie všetky nástroje som poznala, takže som rada, že si môžem vyskúšať zopár nových. Najviac prínosný pre mňa bol v rámci kurzu pre VA 3. Modul, kde mi bola zodpovedaná otázka ohľadom cien za služby virtuálnej asistentky a taktiež Komunikačné zručnosti VA z 1. Modulu, nad čím som si už dlhšie lámala hlavu. Avšak v každom videu som si našla niečo užitočné.
Janka Ondrovičová
Po piatich rokoch na materskej dovolenke prišlo obdobie pandémie, ktoré mi výrazne skomplikovalo návrat do pracovného života. Absolvovanie kurzu a tréningu pre virtuálne asistentky bol krokom, ktorý zmenil môj život od základu. Na kurze pre začínajúce VA som sa oboznámila so skvelými nástrojmi potrebnými pre prácu virtuálnej asistentky a súvisiacimi informáciami ohľadom tejto profesie. Nasledoval tréning pre profesionálne VA, na ktorom som mala možnosť vyskúšať si v praxi zručnosti nadobudnuté v kurze. Každé zadanie, ktoré som v rámci tréningu vypracovala ma vďaka následným spätným väzbám posúvalo veľkými krokmi vpred. Po získaní certifikátu som si vybavila živnosť cez projekt “Chyť sa svojej šance” (realizovaný ÚPSVR) so zameraním na virtuálnu asistenciu. Teraz už mám všetko vo svojich rukách a vďaka tejto skvelej skúsenosti môžem aj popri rodičovských povinnostiach robiť to, čo ma baví, napĺňa a zároveň finančne zabezpečí. Ďakujem OZ e-ženy!
Lenka Semethová
Chcem sa veľmi pekne poďakovať Niki a Gabi za výborné vedenie kurzu Virtuálna asistentka, vďaka ich ľudskému prístupu som pochopila všetko, čo bolo obsahom kurzu. Pod vedením Gabi, som absolvovala aj certifikát a vďaka nej som mohla absolvovať aj iné kurzy napríklad: Ako písať texty pre web, 4x4 - pre štart a reštart vášho podnikania. Všetky kurzy boli skvelo vedené a plné hodnotných informácii. Veľmi ma bavilo počúvať konkrétne príklady z praxe, vďaka ktorým som lepšie pochopila témy kurzu. Obohacujúce pre mňa boli aj úlohy, po každom kurze, pretože na základe nich som si mohla vyskúšať teóriu v praxi. Gabi je úžasný lektor s fantastickými skúsenosťami a hlavne človek s veľkým srdcom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
S pozdravom Zuzana Oršulová
VirtualkaOrsulova.ezeny.sk
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná. Síce som len na začiatku v Google Drive, Niki úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Virtuálna asistentka, e-ženy a podnikanie Kedysi dávno, keď som čakala na príchod druhého syna, som mala rôzne myšlienkové pochody. Určite to poznáte! Čím viac detí, tým viac radostí, ale aj starostí. Často som rozmýšľala, ako to budem zvládať, akú prácu budem stíhať pri dvoch deťoch, čo nové sa mám učiť, aby mi neušla tá parná lokomotíva..... V tom čase som na webe natrafila na stránku e-ženy.sk, na ktorej ma zaujalo prepájanie a podpora žien v podnikaní. Veľmi ma bavilo ich sledovať, ako sa tento projekt posúva ďalej. U mňa doma sa medzitým niečo zmenilo. Narodili sa mi ďalšie dve detičky - dvojičky. Už nebol priestor dumať nad tým, ako to budem stíhať. Proste len ísť ďalej, veď vesmír je takisto stále v pohybe. 🙂 Po rodičovskej "dovolenke" som si našla prácu, síce ako SZČO, ale tiež sa zo mňa znova stala podnikateľka. Človek možno stratí tú istotu pravidelného príjmu, no má možnosť hľadať ďalšie alternatívy, a pritom si veľa zručností osvojiť. Pre mňa to bol určite veľký reset toho, čo už viem, čo by som ešte mohla vedieť, a to všetko dať nejako dokopy. A do toho prišla tá pandémia! Deti sa začali učiť online, v práci - na poradách a seminároch sme tiež online, aj nakupujeme online. Vždy ma zaujímal online marketing a ako ho použiť v praxi, ale nejak som nemala odvahu sa takto prezentovať. No a dozrel vo mne ten správny moment na eženy a virtuálne asistentky! Pracujem home office, všetci sú online, už sa toho až tak nebojím, tak prečo nie? Stretli sme sa cez zoom na bezplatnom webinári o virtuálkach, potom na troch moduloch pre virtuálne asistentky a mňa to naštartovalo. Zrazu som videla aj ďalšie možnosti, ako si upratať v tom čo robím, ale aj ako podporiť biznis niekoho iného, komu rada pomôžem. Stále mám dosť motivácie, priestoru a aj času. Určite sa toho ešte veľa naučím, ale to je tá pridaná hodnota, tie kamienky - diamanty (ako povedala Gabi), ktoré počas tej cesty zbierame. Ďakujem vám dámy! Veľmi si vážim váš čas a duševnú spriaznenosť.
Katarína Harbuláková
Prostredníctvom OZ E-ženy som absolvovala kurz a certifikát pre virtuálne asistentky. Na základe spolupráce s E-ženami som si potvrdila, že teória je dôležitá, ale osobná skúsenosť s okamžitou spätnou väzbou na moju prácu, od fundovanej lektorky Gabi Revickej pre mňa znamená reálny krok vpred. Práve vďaka tomu, že jednotlivé zadania mi boli niekoľkokrát vrátené k oprave, som bola schopná sa posunúť o niečo ďalej a sama seba odprezentovať aj pred inými klientmi. Vďaka tejto skúsenosti som nadobudnuté zručnosti dokázala ihneď aplikovať v práci. Myslím, že práve vďaka tejto spolupráci, som odhodlaná na sebe neustále pracovať a rozvíjať svoj potenciál. Spolupráca s E-ženami mi v prvom rade otvorila nové obzory a ponúkla mnohé prepojenia na potenciálnych klientov. Som vďačná za každé jedno zadanie, ktoré môžem pre OZ E-ženy spraviť, pretože mnohé z nich sú aj netradičné a tým pádom je mi dopriate stále napredovať.
Zuzana Oršulová
Ďakujem pekne za mail, aj za webinár Koľko zarába virtuálna asistentka. Bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takźe určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Všetko sa začalo obdobím, keď som sa rozhodla urobiť zmenu v živote a plniť si sny. Hľadala som rôzne príležitosti ako pracovať online a robiť niečo kreatívne, niečo, čo ma bude baviť a napĺňať. Pri prehľadávaní rôznych „web” stránok som narazila na pracovnú pozíciu virtuálnej asistentky. Cítila som, že toto je to, čo hľadám, čo chcem. Vyhľadala som si o tejto pozícii všetky dostupné informácie a ani neviem ako, ocitla som sa na stránke E-žien. Počula som o nich. Vedela som, že existujú a pomáhajú ženám realizovať sa v kariérnom živote. Ale odkiaľ? Zalovila som v pamäti a odrazu som si spomenula. Áno, veď predsa naša známa, Katka Rusňáková (známu pod značkou Onlinetoro.sk) vyhrala pred desiatimi rokmi súťaž Podnikateľka roka a rozbehla si vlastné podnikanie aj vďaka E-ženám. Odtiaľ si ich pamätám. A dokonca som si spomenula, že som prednedávnom videla reprízu známeho večerného programu, kde sa hádalo povolanie virtuálna asistentka. S nadšením som absolvovala kurz virtuálnej asistentky. Po zhliadnutí všetkých troch modulov som ostalo milo prekvapená. Jednoducho, stručne, krásne všetko vysvetlené a názorne ukázané v podaní Niki Kolesár. Jednoducho a polopatisticky vysvetlené SEO a dôležitosť kľúčových slov, názorne ukázané a vysvetlené nástroje potrebné pre výkon tejto práce. Ďakujem. Ďakujem za to, že existuje takéto združenie, ktoré pomáha ženám. Ďakujem, že nám dávate nádej, že nás podporujete a učíte. A svojím spôsobom aj motivujete. Verím, že každá z nás môže byť úspešná, či už v osobnom alebo tom kariérnom živote. A verím, že čoskoro si vďaka vám splním ďalšie sny.
Ivana Urbanová
Pochopila som, čo všetko mám ovládať, aké sú možnosti môjho časového rozvrhnu a čo sa stane, keď nebudem chcieť robiť všetko, ale špecializujem sa!
Ingrid Hlavatá
Milá Gabika, milá Bohunka, dňa 26.11.2016 som absolvovala váš workshop Virtuálne asistentky a umenie delegovať. Nemohla som sa rozhodnúť lepšie. Ďakujem za plnohodnotne strávené dopoludnie v kruhu šikovných a inšpiratívnych žien, ktoré mi pomohlo v presvedčení, že práve touto cestou sa chcem profesionálne vydať. Nakopli ste ma tak, že som už aj urobila prvé kroky k splneniu môjho sna o slobode a verím, že aj vďaka vám mi to tentokrát vyjde. Už sa teším na úlohy, ktoré mi zveríte pri získavaní certifikátu pre Virtuálne asistentky s praxou. Ako bonus dostanem pod stromček od manžela členstvo v E - ženách 🙂
Ivana Kukanová
Na stretnutí, teda na workshope som získala veľa zaujímavých informácií, ktoré určite využijem. Vďaka tomuto workshopu som si usporiadala vedomosti a zručnosti, ktoré ovládam a chcem ponúknuť. Určila som si, ktoré činnosti sú mojou prioritou. Ďakujem za všetky informácie, aj za príjemnú atmosféru a samozrejme aj za občerstvenie. 🙂
Miroslava Dianovská (október 2015)