REFERENCIE KU OSOBNEJ KONZULTÁCII

S Gabi som absolvovala dva webináre ohľadom kurzov virtuálnej asistencie. Gabi na mňa od začiatku pôsobí veľmi milo, stále pozitívne naladená a niekedy až mysticky záhadná. Je stelesneným kultom silnej ženy. Konzultácia VA bola vedená vo veľmi príjemnej "online" atmosfére. Prešli sme si v krátkosti "moje etapy života" a upriamili sa na časti, ktoré by som chcela pre svoj osobný pracovný profil do budúcna vylepšiť. Vďaka jej rozhovoru som si len potvrdila, že som v rámci virtuálnej asistencie na správnom mieste. Teším sa na ďalší čas strávený pri tréningu VA, ktorý som sa rozhodla uskutočniť prostredníctvom OZ E-ženy.
Jaroslava Cenker
,,Však ja si na moje otázky odpovedám vlastne sama," to bola moja reakcia v polovici rozhovoru s Gabi. Nielenže rozhovor prebiehal v priateľskej atmosfére, ale svojimi otázkami ma vedela nasmerovať presne k odpovediam, ktoré som potrebovala počuť. Mnoho-ročné skúsenosti vo viacerých oblastiach podnikania, ochota hľadať riešenia aj v menej tradičných situáciách z nej robia ideálneho mentora a poradcu, či už v zameraní na prácu VA alebo v ďalšom kariérnom smerovaní.
Timea Tasiová
Ahoj Gabika, reagujem na konzultáciu s Tebou zo stredy. Bol to veľmi príjemný rozhovor s Tebou. Pred rokmi, keď som ako začínajúca informatička mala v rukách letáčiky CA Tricio, ktoré sa spájali s menom Gabriela Revická, nikdy by mi nenapadlo, že sa s Tebou stretnem a budem rozprávať prostredníctvom online sveta. Bola si pre mňa vzorom už vtedy. A odvtedy prešlo pekných cca 15 rokov. V sobotu si pozriem webinár - Kľúčové slová a dám Ti spätnú väzbu. Pri tom sme sa rozprávali, že som si kľúčové slová predstavila niečo ako slogany, pamätáš?
Alena z Podhájskej