KĽÚČOVÝ KURZ

O KĽÚČOVÝCH SLOVÁCH

 • Riešite, ako získať dobré pozície v Google?
 • Zaujíma vás, ako minimalizovať alebo neplatiť za reklamu v Google?
 • Neviete, prečo nie sú vaše texty, obrázky a videá nájditeľné vo vyhľadávačoch?

Ak ste odpovedali áno, tak určite čítajte ďalej.

 

Pokiaľ ste nepoužívali kľúčové slová alebo ste ich nepoužívali správne, t.j., že ste ich nezvykli používať v správnom tvare nielen v textoch, obrázkoch a popisoch alebo keď ste nevyužívali aj ďalšie nástroje pre podporu vášho webu tak, aby bol ľahko nájditeľný, tak vám naše informácie môžu priniesť radikálnu zmenu aj slušnú finančnú úsporu za vašu reklamu.

Kľúčové slová pre váš web, obrázky a videá
alebo
čo vidí iba Google

Tento kurz je pre vás, ak ste:

 • copywriter, bloger a chcete, aby vaše texty boli čo najdlhšie zaindexované v Google
 • majiteľ web stránky a hľadáte spôsob, ako udržať dlhodobo dobré dobré pozície v Google bez vysokých nákladov za platenú reklamu
 • autor videí a riešite, ako podporiť vyhľadávanosť vašich videí na YouTube
 • začiatočník, t.j. s online podnikaním, s písaním textov alebo nahrávaním videí len začínate, ale chcete od začiatku mať jasno v tom, ako robiť online marketing efektívne

Kurz pre vás nie je vhodný, ak:

 • je váš web optimalizovaný natoľko, že už ďalšie rady a tipy pre zníženie nákladov na reklamu v Google nepotrebujete a aj máte jasno v tom, ako používať kľúčové slová na podporu marketingu vašej webstránky
 • plánujete zrušiť váš web a skončiť s online podnikaním

Ak kľúčové slová používate správne, ale nenapadlo vám doteraz pozorovať, odkiaľ k vám návštevníci prichádzajú a na aké kľúčové slová reagovali v Google, môže vám náš kurz priniesť užitočné aha-momenty. Môže sa stať, že sa dozviete o návštevníkoch, ktorí hľadajú "rúška" a pritom ponúkate dovolenku do "Ruska" ako napr. cestovná kancelária Ma3oska. Alebo ponúkate chaty a chalupy na Slovensku a gro vašich návštev príde na kľúčové slová "UNESCO pamiatky".

Z toho vyplynie veľmi užitočné tzv. upratanie následného marketingu pre váš web. Bola by veľká škoda neposilniť návštevnosť, ktorá k vám prichádza na niektoré kľúčové slová bez toho, aby ste ju plánovali. 

Naopak, je veľmi dobré takto objavené slová posilniť ďalšími článkami a, samozrejme, nájsť čo najkompatibilnejsie prepojenie s vašim produktom či službou.

Vďaka kľúčovým slovám môžete ušetriť stovky eur za reklamu na internete. Hra s nimi môže byť priam návyková. Môže sa stať, že začnete premýšľať nad kombináciami, ako si upraviť texty a s ktorými kľúčovými slovami pritiahnuť pozornosť vašej cieľovej skupiny cez videá a obrázky. 

Nevyhnutné však je, aby ste zostali zameraný na hodnotný obsah, nie len na formu.

Aká je teda pointa kľúčových slov a čo majú spoločné náučné texty a texty pre webstránky?

V oboch prípadoch je dôležitý hodnotný OBSAH a ak chcete byť progresívnejší, tak čo najmenej omáčky alebo tzv. vaty, ktorá čitateľov nudí. Aj v našom texte by sme mohli pridať veľa zbytočných slov a predviesť sa, ako krásne vieme používať v textoch prívlastky, ale je to len zbytočný zabiják času, ktorým zdržiavame čitateľa.

S kľúčovými slovami je to ako v úryvku z knihy Alchymista od Paula Coelho:

,,Tajomstvo šťastia spočíva v tom, že dokážeme obdivovať všetky krásy sveta a pritom nezabudneme na dve kvapky oleja, ktoré máme na lyžičke."

Čo je kľúčové v kľúčových slovách pre vaše videá?

Toto je ešte obsiahlejšia parketa. Povieme si základné pravidlá pre kľúčové slová, popisy a nadpisy, ktoré vám pomôžu pri zvýšenie viditeľnosti pri uvádzaní vašich videí. Keď ste si dali námahu natočiť video, stojí predsa za to, aby bolo čo najľahšie nájditeľné a keď ich máte viac, tak aby na seba poukazovali. Na tomto kurze sa budeme kľúčovým slovám pre vaše videá, ich popiskom a nadpisom venovať len v rozsahu úplných základov, ale ak si budete priať, pozveme vás na iný kurz o videách alebo si môžete u nás objednať individuálnu konzultáciu.

Dôvod, prečo ste tu je, zistiť:

 • čo najviac informácií o užitočnosti kľúčových slov pre vaše texty, obrázky a videá
 • prečo môžete vďaka kľúčovým slovám ušetriť peniaze za platenú reklamu
 • aké sú príklady z našich podnikaní - nie sme teoretici, vychádzame z našej praxe
 • ako udržať želané pozície vašich článkov v Google čo najdlhšie

Čo kľúčové si s vami prejdeme?

 • Príklady textu, v ktorom poukážeme na vhodnosť rozmiestnenia a použitia kľúčových slov, prostredníctvom ktorých môžete dostať vašich želaných čitateľov priamo na miesto, kde sa váš text nachádza. Môže to byť váš web, ale aj partnerský web.
 • Na príklade konkrétnych obrázkov uvidíte, ako sa môžete prostredníctvom ich správnemu pomenovaniu zviditeľniť cez Google (Google obrázky). Vysvetlíme vám, akou veľkou stratou môže vaša propagácia utrpieť, ak na vašej webstránke nepoužívate pre vaše obrázky pomenovanie v správnom tvare.
 • Základy výhod uvedenia v Google mapách

Okrem kurzu vám ponúkame aj tréningový program Kľúčové slová v praxi

V rámci tréningového programu sledujeme:

 • informatívnu hodnotu textu v kombinácii s kľúčovými slovami
 • vhodnosť používania kľúčových slov v textoch podľa zadania: popisy k textom, texty, ktoré si absolventi upravujú po kurze
 • popisy obrázkov s kľúčovými slovami v správnom tvare
 • popisy k článkom - cca 150 znakové texty pre Google
 • popisy k článkom pre úvodné stránky - s nutnosťou adekvátneho počtu kľúčových slova a vhodným popisom
 • popisy a kľúčové slová k videám

Po úspešnom absolvovaní tréningu dostanú absolventi 5 hodinového online tréningu CERTIFIKÁT. Tréning Kľúčové slová v praxi prebieha písomne. To znamená, že vám posielame zadania, ktoré absolventi tréningu spracujú a následne vám posielame spätné väzby k úlohám.

Ceny za kurz a cena za tréningový program:

 • 90 minútový kurz Ako používať kľúčové slová (v hodnote 59€)
 • tréning Kľúčové slová v praxi (v hodnote 199€)
 • kurz aj za tréning SPOLU (v hodnote 199€)

Áno! Ak si kúpite kurz aj tréning spolu, za kurz vlastne neplatíte a napriek tomu platia bonusy, ktoré vám ku kurzu pribalíme!

 

A k tomu BONUSY

 • 30 - minútová konzultácia o kľúčových slovách pre vašu web stránku s dvoma lektorkami (v hodnote 49EUR)
 • darčeková poukážka - použiteľná na písomnú konzultáciu (formou emailu) zameranú na správne používanie kľúčových slov vo vašich videách (v hodnote 19EUR)
  čo môžete využiť pri konkrétnom texte pre jedno video s maximálnym počtom 5000 znakov.

SPOLU ZA KURZ A BONUSY LEN 

127 EUR

59EUR

SPOLU ZA KURZ AJ TRÉNING A BONUSY LEN 

267 EUR

199EUR

Želáte si mať kurz a trénigový program ešte výhodnejšie?

Pre E-ženy sú všetky naše vzdelávacie aktivity s 30% zľavou! Pokiaľ sa rozhodnete pre členstvo v OZ E-ženy, získate nielen lepšiu cenu, ale aj ďalších 40 výhod členstva (konzultácie, webvizitku, networking, dobré kontakty).
Takto vyzerajú ceny pre E-ženy, ktoré platia aj pre vás, ak sa rozhodnete zakúpiť si členstvo v E-ženách.

Termíny

Informujte sa o najbližšie letné termíny prostredníctvom gabi@e-zeny.sk

Váhate, či sa prihlásiť, lebo...

 • Nemáte teraz voľné financie 

Suma, ktorú za informácie o kľúčových slovách pre váš web zaplatíte, je neporovnateľná s tým, koľko môžete vďaka nej perspektívne zarobiť aj ušetriť. Ponúkame vám garanciu - ak by ste predsa len nemali pocit, že sme vám poskytli adekvátnu hodnotu - tak vám ponúkneme inú našu službu v rovnakej hodnote. 

 

 • Nemáte voľný čas pre vaše vzdelávanie

Toto celkom nie je otázka voľného času, ale investícia do informácií, ktoré vám môžu peniaze ušetriť a dopomôcť tomu, aby ste boli menej závislí na drahých platených službách. 

   

 • Ešte ste nezačali podnikať, ale podnikať plánujete

Aj pre vás je tento webinár skvelý, pretože kým sa zrealizujú oficiálne kroky (založenie živnosti, založenie SRO alebo založenie občianskeho združenia), medzitým môžete pripravovať články, obrázky aj videá pre váš web. Ak plánujete podnikať, ale ešte ste tento krok nezlegalizovali, rady vám v tom poradíme v rámci Biznis Brunch s E-ženami (informácie nájdete na našom webe). 

 

 • Ešte nemáte hotovú webstránku, riešite prechod z offline podnikania do online podnikania alebo prerábate webstránku

Výborný čas pre získanie informácií o kľúčových slovách. Vyhnete sa zbytočným chybám, na ktoré mnohí podnikatelia prídu až v procese podnikania alebo keď už zverejnili veľa článkov či obrázkov a úplne zanedbali dôležitosť kľúčových slov v textoch a najmä v obrázkoch. Pritom - viete, koľkí užívatelia Google hľadajú odpovede v Google obrázkoch? Možno publikujete predaj vašej chalupy na webe a na rôznych realitných portáloch (mnoho realiťákov nemá o kľúčových slovách ani poňatia, česť výnimkám). Tak efektívne môžete podobné predaje podporiť aj cez správne slová a technicky tiež správne upravené slová vo vašich obrázkoch. S radosťou vás naučíme, čo vieme. 

 

 • Absolútne vás to nezaujíma, pretože vám podobné veci rieši agentúra a máte plnú hlavu iných starostí

To je síce výborná výhovorka, ale uznajte: ak by ste rozumeli tomu, ako ušetriť v Google dlhodobo za platenú reklamu a časom ju vôbec nepotrebovať (minimálne na niektoré produkty), tak by ste si mohli overiť, či vaše zadanie agentúry pochopili. Často sa stáva, že profesionálne agentúry perfektne rozumejú svojej práci a urobia vám dokonalé SEO, ale platený marketing alebo "lov na silné kľúčové slová" sa minie termínom a účinok vôbec nie je v súlade so sezónnosťou vášho podnikania (ak potrebujete príklady, napíšte). Agentúry sú super a vieme vám dať odporúčania na niekoľko z nich, ale ak rozumiete kľúčovým slovám, môžete jasnejšie konkretizovať, aké sú vaše očakávania aj si môžete ľahko overiť, či za svoje peniaze dostanete to, čo ste si priali.

Príklady z nášho podnikania

Oboznámime vás s príkladmi priamo z našej podnikateľskej praxe. Obe sa venujeme internetovému podnikaniu už dlhé obdobie a prv, než sme sa začali ponúkať podobné webináre, venovali sme sa online marketingu našich podnikaní. Naše zistenia z praxe a skúsenosti, ktoré sme pri online podnikaní nadobudli, vám s radosťou prezradíme. Veríme, že podobne ako my, aj vy ušetríte stovky eur za platenú reklamu. Nám sa to podarilo tak, že naše web stránky drží Google na vysokých pozíciách aj keď sa aktuálne podpore našich pôvodných podnikaní venujeme len sporadicky.

Kurzom vás prevedú

Gabriela Revická

koordinátorka OZ E-ženy

Zsanett Berec

lektorka kurzu

Kľúčový kurz o kľúčových slovách - prihláška

Kalendár našich aktivít:

Momentálne nie sú k dispozícii žiadne akcie.

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše osobné údaje budú použité len pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov