Q&A o virtuálnej asistencii – naživo

Otázky a odpovede o virtuálnej asistencii – webinár naživo

 • Aké to je, pracovať ako virtuálna asistentka alebo asistent?
 • Prečo sú kurzy pre virtuálne asistentky a virtuálnych asistentov vhodné aj pre nové online podnikateľky a online podnikateľov?
 • Čo znamená pre podnikateľa, mať virtuálnu asistentku?
 • Ako delegovať delegovateľné a venovať sa podnikaniu?

Virtuálna asistentka alebo virtuálny asistent už dnes nie sú vnímané ako bežné pozície bývalej sekretárky v administratíve. Predpokladajú sa zručnosti, ktoré súvisia s podpornými prácami pre online podnikanie. O zručnostiach pre VA vám rady povieme na našom webinári. Akí podnikatelia si hľadajú virtuálne asistentky alebo virtuálnych asistentov? Koľko môže virtuálna asistentka alebo virtuálny asistent zarobiť? O čom všetkom naše kurzy sú sa dozviete na našom bezplatnom webinári o VA!

Kto je virtuálna asistentka alebo virtuálny asistent?

Je podnikateľka alebo podnikateľ, ktorí svojou prácou pomáha podnikateľovi v tom, aby sa mohol venovať aktivitám, ktoré rozvíjajú jeho biznis, obchod a vzťahy. Odbremeňuje podnikateľa od akýchkoľvek činností, ktoré sú delegovateľné. Nejednému podnikateľovi sa stane, že sa zacyklí v operatíve, ktorú by mohol už dávno delegovať. V rámci našej organizácie školíme a trénujeme VA aj online podnikateľov tak, aby bolo podnikanie zábavnejšie a slobodnejšie.  

„Každý podnikateľ si želá mať viac času pre osobný život a v rámci podnikania, mať priestor na kreativitu a obchod,“ opakuje často jedna z lektoriek kurzu pre VA, Gabi Revická.        

Ak máte dilemu a mnoho otázok alebo zatiaľ len uvažujete o tom, či by ste chceli pracovať ako virtuálna asistentka alebo asistent a hľadáte jasné odpovede, máme pre vás riešenie.

 

Na našom bezplatnom webinári pre potenciálne virtuálne asistentky a virtuálnych asistentov odpovieme na vaše základné otázky.

Pre koho je webinár určený?

 • Ak ste už videli náš bezplatný video-webinár (odporúčame, aj keď nie je podmienkou) Čo by mala vedieť virtuálna asistentka a máte k nemu otázky.
 • Ak ste teda bezplatný webinár Čo by mala vidieť virtuálna asistentka videli a zvažujete, že by ste pracovali ako virtuálna asistentka alebo asistent a máte dilemy, ktoré by vášmu rozhodnutiu pomohli, na našom webinári vám s nimi pomôžeme.
 • Pre podnikateľov, ktorí hľadajú odpovede, ako spolupracovať s virtuálnou asistentkou.

Webinár je pre každého,

 • kto uvažuje o podnikaní v oblasti virtuálnej asistencie
 • kto uvažuje o spolupráci s VA
 • koho zaujíma, čo je náplňou práce virtuálnej asistencie alebo základov online podnikania
 • kto má chuť učiť sa nové zručnosti z oblasti online podnikania

Pre koho náš webinár nie je určený:

 • ak ste sa už rozhodli a chcete sa učiť zručnosti virtuálnej asistentky, ktoré ponúkame na našich webinároch aj s možnosťou získania certifikátu - odporúčame modul I, II, III pre virtuálne asistentky
 • ak základné zručnosti virtuálnej asistentky ovládate a máte záujem o vyšší level informácií spadajúci do množiny Online podnikateľka - odporúčame naše webináre, ale rovnako nám môžete aj poslať email na gabi@e-zeny.sk, rady vám odporučíme nielen aktuálne, ale aj pripravované webináre pre Online podnikateľky
 • pre virtuálne asistentky, ktoré už ponúkajú vlastné služby

Čo sa môžete dozvedieť na bezplatnom webinári?

Dozviete sa, aké sú rôzne možnosti časového zladenia s prácou virtuálnej asistentky, ale najmä vám zodpovieme najčastejšie otázky, ktoré nám v súvislosti s prácou virtuálnej asistentky alebo virtuálneho asistenta píšete.

 • Čo všetko by virtuálna asistentka a virtuálny asistent mali vedieť a čo sa môžu s nami naučiť.
 • Aké sú nároky zadávateľov – podnikateľov na prácu virtuálnej asistentky alebo virtuálneho asistenta?
 • Aký je rozdiel medzi prácou virtuálnej asistentky a asistenta a ponukou služieb online podnikateľky alebo agentúry?
 • Aké rôzne typy prác môže robiť virtuálna asistentka alebo virtuálny asistent?
 • Kto môže byť vašim klientom a aké sú možnosti vášho rastu?
 • Základné informácie o formách spolupráce (detailnejšie až v našom kurze – v module III)
 • Dá sa prácou virtuálnej asistentky uživiť?
 • Ako môže kurz pre virtuálnu asistentku alebo virtuálneho asistenta využiť aj online podnikateľka?

Termíny webinárov pre virtuálne asistentky  

a online podnikateľky 

info o termínoch e-mailom

Majú dĺžku 40 min a podľa našich skúseností s inými (pôvodne len potenciálnymi) virtuálnymi asistentkami budete mať po jeho absolvovaní jasno. V prípade záujmu o iné termíny nám napíšte do prihlášky otázku, v akom inom čase vám vieme ponúknuť iné termíny, určite vám odpovieme.

Lektorky

nikikolesar.ezeny.sk
hosťujúca lektorka tohto webinára

Referencie k webináru Q&A o virtuálnej asistencii

 

Ak ste teda už videli náš bezplatný video-webinár Čo by mala vedieť virtuálna asistentka a máte otázky, na ktoré hľadáte odpovede pred ďalším krokom, navrhujeme prihlásiť sa náš bezplatný online webinár.

Ak vás zaujíma, ako ÚPSVaR prepláca naše kurzy a najmä, ktoré kurzy, na úvodnej stránke ezeny.sk o tom ponúkame info-článok alebo sa môžete prihlásiť na náš konzultačný webinár

Prihláška na bezplatný webinár 

pre virtuálne asistentky, asistentov a online podnikateľky, podnikateľov

Termín: info o termínoch e-mailom

Pri nízkom počte prihlásených (minimálne 3 osoby) si vyhradzujeme právo na zmenu termínu.

Tento bezplatný webinár ponúkame záujemcom grátis 1x. Pokiaľ by ste mali pocit, že si želáte viac informácii, prosíme vás, aby ste si objednali individuálnu konzultáciu. Jej cena je 22 € a trvá 40 minút.

Mám záujem o termín:
Mám - nemám záujem o odoberanie občasných NEWS-lettrov z redakcie E-zeny.sk*

Ak ste sa už zúčastnili tohto nášho webinára zdarma a máte ešte ďalšie otázky
alebo vám naše termíny nevyhovujú, môžete si objednať individuálny termín