Prihláška do kurzu

Zručnosti pre virtuálnu asistenciu

pre podrobnosti o kurze klikni sem

Kúpou kurzu za 299€ získaš:

 • Nástroje pre VA v hodnote 120€
  Najpoužívanejšie nástroje pri práci Virtuálky: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe
 • VA a sociálne siete v hodnote 120€
  Ako môže Virtuálka podporiť klientove a svoje sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...
 • Koľko a ako zarába VA v hodnote 120€
  V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom a prednáška Základy účtovníctva pre VA.
 • BONUS - Individuálna konzultácia v hodnote 150€
  60 minútové sedenie s Gabi Revickou o odhalení silných stránok, nastavení hraníc, nastavení cenníka...
 • BONUS - 1x mesačne webinár pre absolventov
  priestor pre podporu vo vašej aktuálnej téme, prehĺbenie vedomostí v aplikáciach či nástrojoch, prepojenie sa s ostatnými VA

Ako sa dostanete k prístupom ku kurzu: Zručnosti pre virtuálnu asistenciu

 

 • Po vyplnení prihlášky obdržíte faktúru na váš email.
 • Po pripísaní úhrady na náš účet, vám príde email s predmetom: Vaše prístupové údaje do kurzu Zručnosti pre virtuálnu asistenciu, v ktorom budete mať prístupové heslá do videokurzu pre VA. 
 • Ak ste faktúru uhradili a želáte si prístup k videokurzu pre VA urýchliť, stačí nám emailom poslať doklad o úhrade.
Ahoj Gabi a Niki. Ďakujem vám, že som sa mohla prihlásiť na kurz pre virtuálne asistentky. Tento kurz VA je iná pecka. Niki je perfektná. Síce som len na začiatku v Google Drive, Niki úplne super všetko zrozumiteľne ukazuje. Verím, že mi to veľa dá. Bonus pre mňa je, že sa môžem k tomu hocikedy vrátiť a opakovane prezerať.
Simona Bachratá
Prostredníctvom OZ E-ženy som absolvovala kurz a certifikát pre virtuálne asistentky. Na základe spolupráce s E-ženami som si potvrdila, že teória je dôležitá, ale osobná skúsenosť s okamžitou spätnou väzbou na moju prácu, od fundovanej lektorky Gabi Revickej pre mňa znamená reálny krok vpred. Práve vďaka tomu, že jednotlivé zadania mi boli niekoľkokrát vrátené k oprave, som bola schopná sa posunúť o niečo ďalej a sama seba odprezentovať aj pred inými klientmi. Vďaka tejto skúsenosti som nadobudnuté zručnosti dokázala ihneď aplikovať v práci. Myslím, že práve vďaka tejto spolupráci, som odhodlaná na sebe neustále pracovať a rozvíjať svoj potenciál. Spolupráca s E-ženami mi v prvom rade otvorila nové obzory a ponúkla mnohé prepojenia na potenciálnych klientov. Som vďačná za každé jedno zadanie, ktoré môžem pre OZ E-ženy spraviť, pretože mnohé z nich sú aj netradičné a tým pádom je mi dopriate stále napredovať.
Zuzana Oršulová
Ďakujem pekne za mail, aj za webinár Koľko zarába virtuálna asistentka. Bol pre mňa prínosom v tom, že som si uvedomila, ktorým smerom by som mohla upriamiť svoju aktivitu a ako pripraviť cenníky. Tiež sa mi páčila príjemná a otvorená atmosféra, takźe určite sa teším na ďalšie webináre ohľadom zdokonalenia písania textov na weby a kľúčových slov. Prajem príjemný deň.
Adriana Plassiard
Pochopila som, čo všetko mám ovládať, aké sú možnosti môjho časového rozvrhnu a čo sa stane, keď nebudem chcieť robiť všetko, ale špecializujem sa!
Ingrid Hlavatá
Všetko sa začalo obdobím, keď som sa rozhodla urobiť zmenu v živote a plniť si sny. Hľadala som rôzne príležitosti ako pracovať online a robiť niečo kreatívne, niečo, čo ma bude baviť a napĺňať. Pri prehľadávaní rôznych „web” stránok som narazila na pracovnú pozíciu virtuálnej asistentky. Cítila som, že toto je to, čo hľadám, čo chcem. Vyhľadala som si o tejto pozícii všetky dostupné informácie a ani neviem ako, ocitla som sa na stránke E-žien. Počula som o nich. Vedela som, že existujú a pomáhajú ženám realizovať sa v kariérnom živote. Ale odkiaľ? Zalovila som v pamäti a odrazu som si spomenula. Áno, veď predsa naša známa, Katka Rusňáková (známu pod značkou Onlinetoro.sk) vyhrala pred desiatimi rokmi súťaž Podnikateľka roka a rozbehla si vlastné podnikanie aj vďaka E-ženám. Odtiaľ si ich pamätám. A dokonca som si spomenula, že som prednedávnom videla reprízu známeho večerného programu, kde sa hádalo povolanie virtuálna asistentka. S nadšením som absolvovala kurz virtuálnej asistentky. Po zhliadnutí všetkých troch modulov som ostalo milo prekvapená. Jednoducho, stručne, krásne všetko vysvetlené a názorne ukázané v podaní Niki Kolesár. Jednoducho a polopatisticky vysvetlené SEO a dôležitosť kľúčových slov, názorne ukázané a vysvetlené nástroje potrebné pre výkon tejto práce. Ďakujem. Ďakujem za to, že existuje takéto združenie, ktoré pomáha ženám. Ďakujem, že nám dávate nádej, že nás podporujete a učíte. A svojím spôsobom aj motivujete. Verím, že každá z nás môže byť úspešná, či už v osobnom alebo tom kariérnom živote. A verím, že čoskoro si vďaka vám splním ďalšie sny.
Ivana Urbanová

Nástroje pre VA

Vysvetlíme si najpoužívanejšie nástroje pri práci Virtuálky: Google Disk, Google Calendar, Toggl, Canva, Trello...a rôzne pikošky z praxe:)

VA a sociálne siete

Ako môže Virtuálka podporiť klientove sociálne siete (FB, IG, LinkedIN): forma príspevkov, publikačný plán, persóna, remarketing...

Koľko a ako zarába VA

V akej forme podniká, koľko zarába, ako vrství svoju odmenu, ako sa zviditeľní a ako spolupracuje s klientom.

BONUS - Individuálna konzultácia

...o odhalení silných stránok, nastavení hraníc, nastavení cenníka...

BONUS - 1x mesačne webinár

priestor pre podporu vo vašej aktuálnej téme, prehĺbenie vedomostí v aplikáciách, prepojenie sa s ostatnými VA