Stanislava Hadžová Skladaná

"Rob to, čo miluješ, a vždy budeš milovať to, čo robíš." – (Billy Joel).

A práve preto som sa rozhodla robiť prácu, ktorá ma napĺňa a motivuje. Počas rodičovskej dovolenky som si uvedomila zásadnú vec, a to, že čas je bohužiaľ nezastaviteľná veličina a uteká závratnou rýchlosťou. Práca virtuálnej asistentky je dynamická, no zároveň flexibilná a nebráni mi v tom, aby som sa mohla venovať naplno svojej rodine a svojim koníčkom. Dovoľuje mi aj naďalej cestovať a plniť si svoje sny. Mám skúsenosti s HR, zákazníckou podporou, pracovala som aj ako stewardka, komunikácia a nacítenie sa na zákazníka sú mi teda veľmi blízke.

Príprava prezentácií

Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi

Správa kalendáru

Organizácia stretnutí

Fakturačný systém FAPI

Čo ponúkam

Tvorba newslettra (Smartemailing)

MailerLite (zatiaľ sa učím)

Tvorba e-mailových kampaní

Prepojenie webových formulárov s web.stránkou

Odpovedanie na správy a komentáre na FB funpage a FB skupine

Tvorba príspevkov do FB skupín

Copywriting

Telefonická/e-mailová komunikácia

Organizácia služobných ciest/dovoleniek

Spravovanie rezervačných systémov (Booking/Airnbnb)

Pomoc s náborom, selekcia životopisov, plánovanie pohovorov

Tvorba a administrácia webu v redakčnom systéme Mioweb

Tvorba článkov na web

 

Tvorba textov (soc.siete, produkty)

Tvorba vizitiek, plagátov, letákov, e-bookov, svadobných oznámení,...

Charakteristika

V rámci svojich predošlích skúseností v oblasti HR, zákazníckej podporypráce stewardky som nadobudla obrovské komunikačné zručností. Častokrát som sa stretla s nezvyčajnými a neočakávanymi situáciami, ktoré bolo potrebné riešiť s chladnou hlavou. Ku každej svojej práci pristupujem absolútne zodpovedne a plná entuziazmu a svoje úlohy si plním vždy na 100%, o čom svedčí aj fakt, že som počas svojho zamestnania ako stewardka získala ocenenia ako najlepší Junior steward. Považujem sa za priateľskúempatickú osobu a rada sa učím nové veci. Mojou veľkou vášňou je cestovanieplánovanie výletov, dovoleniek, tvorba itinerárov a vyhľadávanie low-cost leteniek.

Čo som vyštudovala

Univerizta Konštantína Filozofa v Nitre - vedecká biológia

Možnosti spolupráce

Čas: PO-PIA - 7:30-15:30

Voľná kapacita pre nové projekty

E-mail: stanislava.skladana@gmail.com

Tel.: 0911 789 930

Láska k práci, láska k rodine, láska k cestovaniu...

Referencie

Stanka pracovala pre našu spoločnosť viac ako dva roky. Nastúpila na pozíciu operátora služieb poistencom a platiteľom. Na tejto pozícii bola Stanka mojou podriadenou a zodpovedala za správne a rýchle vybavenie klientov na zákazníckej linke našej spoločnosti. Stanka je príjemný a veselý človek, bola veľmi obľúbená v kolektíve. Je vysoko motivovaná so schopnosťou rýchlo sa učiť a adaptovať sa na nové situácie. Rýchlo si osvojila prácu s našimi internými systémami a dokázala ich využívať pri každodennej práci. Jej kolegovia začali čoskoro Stanku považovať za cenný zdroj informácií a vedomostí a často k nej zašli pre radu. Nebojí sa komplikovaných situácií a výziev a dodržiava termíny. V našej spoločnosti by sme uvítali viac zamestnancov ako je ona. Bude prínosom pre každú spoločnosť, ktorá ju zamestná.
Andrej T.
Stanka pre našu spoločnosť pracovala takmer 3 roky na pozícii Špecialista náboru. Prácu si vykonávala zodpovedne, mala vynikajúce výsledky. Celkovo ju hodnotím veľmi pozitívne.
Ivka K.

Chcete sa prepojiť so Stanislavou?